Најдобар фитнес клуб?

escape

Староседелец
20 октомври 2012
2,285
2,372
1,153
Skopje
www.facebook.com
Jas odam vo Project Fit(ova e vo Kapistec), zad marketot Stokomak. Od picerija 511 ce vidite butik i fitnesot e po edni skali sto sleguvaat nadolu. Neznam dali dobro objasniv.
Па каде го сместиле таму, позади Стокомак се е паркинг или во истата зграда е само од другата страна?? И бајаги скапо е. Кај дирекција на зегин во истата населба има и друг фитнес клуб со доста по нормални цени.. :)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: AnaMarina

AnaMarina

Нов член
5 август 2019
1
2
3
39
Па каде го сместиле таму, позади Стокомак се е паркинг или во истата зграда е само од другата страна?? И бајаги скапо е. Кај дирекција на зегин во истата населба има и друг фитнес клуб со доста по нормални цени.. :)
1000den e vo MyGYM kaj direkcijata na Zegin. Cisto i se e novo.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Prashina and escape

bluebell

Истакнат Член
12 јануари 2022
73
23
108
27
Во Скопје најдобри теретани се Project Fit и Fit, а во Гостивар Iron Ladies и All stars.
 

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
3,103
7,518
1,183
Big Sur
Пууу, што ти е провинција. Има теретана 3 месеци за 1000че.
Овие за по 2500, освен ако не даваат и персонализиран план за исхрана и вежбаат место мене, не гледам зошто би платила толку.
Секако дома ми е поубаво, без туѓа пот околу мене и нетрпеливи погледи кој кога ќе заврши со одредена справа.
 

MajkaMuNaMarko

Староседелец
18 февруари 2020
38
19
1,008
38
Јас одев во Фит долго време (поранешно Калифорнија Фитнес) позади Универзална сала. Немам одено повеќе од 2 години откако почна Коронава. Беше ок, но не нешто да паднеш во несвест од аспект на услови. Моментално не знам како е. Добри коментари има за Парк Спа.
 

bluebell

Истакнат Член
12 јануари 2022
73
23
108
27
Дали имате искуство со фитнес центарот Синерџи во Скопје?