Медитација

Abraxas

Староседелец
10 јануари 2013
1,094
791
1,133
41
www.oto-mk.net
значи секта на окупу. одлично :frantic
Има тема насловена Секти на подфорум религија, оди и прочитај ги последните неколку страни, ќе видиш дали и колку сме секта. Во меѓувреме на темава може да дискутираме за тоа за кое и е наменета - Медитација, нормално со луѓе кои имаат што да кажат.
 

пријателство

Истакнат Член
7 август 2018
151
30
128
Има тема насловена Секти на подфорум религија, оди и прочитај ги последните неколку страни, ќе видиш дали и колку сме секта. Во меѓувреме на темава може да дискутираме за тоа за кое и е наменета - Медитација, нормално со луѓе кои имаат што да кажат.
не ве реметам веќе само вие медитирајте
 

Ananas

Истакнат Член
14 јануари 2019
74
32
128
27
Дали има искусни форумџии во областа на медитацијата?
 

moonlight022

Нов член
4 јануари 2019
11
10
3
30
Los Angeles
Јас почнав да медитирам од пред околу 2 месеци и гледам навистина подобрување околу моето ментално здравје
 
  • Like
Реакции: Ananas