1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Медитација

Дискусија во форумот 'Здравје и состојба на духот' започната од Lena, 23 март 2013.

 1. Abraxas

  Abraxas Староседелец

  Зачленет на:
  10 јануари 2013
  Мислења:
  1,079
  Допаѓања:
  788
  Има тема насловена Секти на подфорум религија, оди и прочитај ги последните неколку страни, ќе видиш дали и колку сме секта. Во меѓувреме на темава може да дискутираме за тоа за кое и е наменета - Медитација, нормално со луѓе кои имаат што да кажат.
   
 2. пријателство

  пријателство Истакнат Член

  Зачленет на:
  7 август 2018
  Мислења:
  148
  Допаѓања:
  29
  не ве реметам веќе само вие медитирајте
   
 3. Ananas

  Ananas Полноправен Член

  Зачленет на:
  14 јануари 2019
  Мислења:
  70
  Допаѓања:
  27
  Дали има искусни форумџии во областа на медитацијата?
   
 4. moonlight022

  moonlight022 Нов член

  Зачленет на:
  4 јануари 2019
  Мислења:
  11
  Допаѓања:
  8
  Јас почнав да медитирам од пред околу 2 месеци и гледам навистина подобрување околу моето ментално здравје
   
  На Ananas му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: