Луѓе што ги немате видено со години

Y1K991

Parleur
1 март 2012
6,263
9,106
1,683
Една девојка....студира на ФЛУ во СКП...ја немам видео 3 години...како и се спремам :)
 
  • Like
Реакции: МиГ 21

~ Скарлетка ~

Активен Член
25 октомври 2012
348
204
43
31
Скопје
Не можат да се доизбројат тие што ги немам видено, и фамилија и стари пријатели... Ама ако не ми биле присутни до сега, значи може и без нив. Освен тие што лично мене ми недостигаат и што имало причина да не ги видам зошто живееле во друг град (ама тие на прсти се бројат) :giggle
 

MoonFairy

Староседелец
28 септември 2012
1,277
1,898
1,133
татко ми го немам видено 17 години...ама и немам некоја желба, а си немам видено одамна еден другар а ептен сакам да го видам контактиравме редовно преку фб ама не знам шо му текна па си го деактивирал профилот :place
 

Sebastian

Активен Член
17 февруари 2012
174
110
43
Имам постар братучед што го немам видено може една година(или помалце сепка тука негкаде е) имаше се штое потребно жена дете убава куќа убав автомобил човек на...да речиме повисока позиција...за на крај од "филм" да се фати со една 15 години помала од него :S жена му го остави детето му го зеде...тој замина странство и ете....немам никаков контакт а баш сакам да знам како е дали е добар...али тоа е :(
 

МиГ 21

Староседелец
12 ноември 2012
1,252
2,458
1,133
Прилеп
Си имав еднаш еден другар и заедно си седевме до 8 одд. Замина во Австралија и повеќе не го видов, а нема ни фб ни скајп :(
 

Foxboro

Староседелец
16 јуни 2012
716
1,479
693
Pripyat, Ukraine
абе кумашините ги неам видено одамна и еден другар кој пред 2 години кидна за америка..................:D