Кој е вашиот омилен фудбалски клуб?

foREVer

Староседелец
20 март 2012
2,227
3,505
743
One Life. One Love. One Club. ♥ Chelsea FC ♥


Исто и јас имам тетоважа од Челси. :)
 
  • Like
Реакции: 048

КрисТина К.

Истакнат Член
2 март 2012
527
1,654
393
Скопје
Јао, цело време се предомислувам, дали за Барса или за Реал. Сега ќе го кажам конечниот одговор: НИЕДЕН!! :smug