1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Кој е вашиот омилен фудбалски клуб?

Дискусија во форумот 'Спорт' започната од важна, 15 февруари 2012.

 1. КрисТина К.

  КрисТина К. Истакнат Член

  Зачленет на:
  2 март 2012
  Мислења:
  527
  Допаѓања:
  1,654
  Ааа се предомислив. Не сум веќе за Барса, сега сум за Реал Мадрид :D
   
 2. foREVer

  foREVer Староседелец

  Зачленет на:
  20 март 2012
  Мислења:
  2,227
  Допаѓања:
  3,505
  One Life. One Love. One Club. ♥ Chelsea FC ♥


  Исто и јас имам тетоважа од Челси. :)
   
  На 048 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Trouble

  Trouble Староседелец

  Зачленет на:
  6 март 2012
  Мислења:
  1,516
  Допаѓања:
  2,621
  Liverpool for life <3 (inlove)
   
  На redhead му/ѝ се допаѓа ова.
 4. mila mila

  mila mila Истакнат Член

  Зачленет на:
  31 март 2012
  Мислења:
  192
  Допаѓања:
  154
  Манчестер јунајтед ;)
   
  На Stenak, ShakaZulu и parvati им се допаѓа ова.
 5. Redhead

  Redhead Bookworm

  Зачленет на:
  23 февруари 2012
  Мислења:
  1,060
  Допаѓања:
  2,039
 6. КрисТина К.

  КрисТина К. Истакнат Член

  Зачленет на:
  2 март 2012
  Мислења:
  527
  Допаѓања:
  1,654
  Јао, цело време се предомислувам, дали за Барса или за Реал. Сега ќе го кажам конечниот одговор: НИЕДЕН!! :smug
   
 7. Stenak

  Stenak Полноправен Член

  Зачленет на:
  19 февруари 2012
  Мислења:
  46
  Допаѓања:
  84
  Лајк :D
   
  На mila mila му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Di-key

  Di-key Нов член

  Зачленет на:
  8 април 2012
  Мислења:
  7
  Допаѓања:
  1
  Барцелона
   
 9. 4FUN

  4FUN Староседелец

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  894
  Допаѓања:
  1,987
 10. Metalec

  Metalec Полноправен Член

  Зачленет на:
  1 јуни 2014
  Мислења:
  36
  Допаѓања:
  33
  реал 4евер
   
  На Navoj му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: