1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Кој е вашиот омилен фудбалски клуб?

Дискусија во форумот 'Спорт' започната од важна, 15 февруари 2012.

 1. важна

  важна Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  552
  Допаѓања:
  694
  Јас ќе ставам само една слика, а знаете како викаат, една слика - 1000 зборови :D

  [​IMG]
   
  На incule, foREVer, Y1K991 и уште 2 други им се допаѓа ова.
 2. Marrie

  Marrie Староседелец

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  507
  Допаѓања:
  802
  Bayern Munich! 100% Bayern Fan :D
   
 3. mAcIkA

  mAcIkA Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  376
  Допаѓања:
  516
  Кралскиот Клуб..:D
  .[​IMG]
   
  На lovemebaby, smeker, Dee Dee и уште 3 други им се допаѓа ова.
 4. Jackal

  Jackal Староседелец

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  2,031
  Допаѓања:
  2,642

  мојот поранешен омилен клуб, прекинав да навивам за Челзи во знак на протест зашто Муриљо с изамина, инаку каков навивач бев немаше утакмица да промаршам да не ја гледам, цел тим го знаев на памет со се резерви и стручен штаб :) од тогаш неам така некој посебно омилен клуб, одам повремено на утакмици ко ке игра пелистер а ги следам Барса и Ман Сити во последно време...
   
 5. Dea

  Dea Активен Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  156
  Допаѓања:
  196
  НА ДРУГАРКА МИ НАЈНАЈНАЈНАЈОМИЛЕНИОТ КЛУБ!!!! :D Ако види дека има уште некој што го сака Челзи ќе полуди! :)
   
 6. efederer

  efederer Админ
  Член на администрација

  Зачленет на:
  2 октомври 2011
  Мислења:
  150
  Допаѓања:
  256
  United Forever!

   
  На lovely, FranZ Ferdinand, Dean и уште 2 други им се допаѓа ова.
 7. Maks

  Maks Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  1,363
  Допаѓања:
  1,863
  Омилен фудбалски клуб ми е Sporting Lisbon :nasmevka


  Sporting Lisbon.jpg
   
 8. Македонец

  Македонец Староседелец

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  313
  Допаѓања:
  439
 9. Grim Reaper

  Grim Reaper Староседелец

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  326
  Допаѓања:
  338
  Manchester United!

  [​IMG]
   
  На lovely, FranZ Ferdinand, Dean и уште 2 други им се допаѓа ова.
 10. Ice_Man

  Ice_Man Староседелец

  Зачленет на:
  16 февруари 2012
  Мислења:
  440
  Допаѓања:
  236
  [​IMG]
   
  На Blondie, The_melnicanecot и Dea им се допаѓа ова.

Сподели: