Кој е вашиот омилен фудбалски клуб?

●Untouchable°

Староседелец
24 август 2015
1,186
1,133
1,133
Навивав за Манчестер јунајтед дур бев основно зошто еден школски другар беше страствен навивач, а јас го почитував.. Сеа не навивам за никој :)