1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Кој е вашиот омилен фудбалски клуб?

Дискусија во форумот 'Спорт' започната од важна, 15 февруари 2012.

 1. Y1K991

  Y1K991 Parleur

  Зачленет на:
  1 март 2012
  Мислења:
  6,263
  Допаѓања:
  9,105
  Роберто Ди Матео е назначен за приврмен менаџер до крајот на сеозната
  ех да дојде :)
   
  На emzzy му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Ана-Каренина

  Ана-Каренина Староседелец

  Зачленет на:
  25 февруари 2012
  Мислења:
  998
  Допаѓања:
  1,749
  Јас бев против бегањето на Боаш ништо не менуваше ако останеше до крајот на сезоната и да бидиме искрени моментално со ваков состав, средината креативност 0 и после ќе бараме Торес голови да дава, никој менаџер не може да помогне многу. И мислам дека потешко таа опција Мурињо да се врати би бил будала ако се врати и покрај тоа што навивам за клубов, за мене најлогично решение би бил Хидинг ама мислам дека тој пред некое време вклучи договор со некој клуб, ако грешам нека ме поправи некој.
  Сега само да се задржи 4 место се молам и тоа дека Наполи ќе се победи со 2-0, тешко многу тешко со моменталната состајба но кога ќе ми текне пред неколку години кога Мурињо го избркаа игравме финале...па да видиме годинава.
   
  На 048 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Marick14

  Marick14 Истакнат Член

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  3,279
  Допаѓања:
  2,353
  Како прво научи се да пишуваш кирилица, а како второ немаш право да ми се мешаш за кого да навивам. ;)
   
 4. ShakaZulu

  ShakaZulu Староседелец

  Зачленет на:
  19 февруари 2012
  Мислења:
  429
  Допаѓања:
  886
  АААА со вакави теми си немаме ... па се знае бре за кого се навива !!!

  Кликнете на сликата за да ви стане појасна :)

  [​IMG]
   
  На mila mila и lovely им се допаѓа ова.
 5. Jackal

  Jackal Староседелец

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  2,031
  Допаѓања:
  2,642
  единствено мурињо беше и е спас за челзи друг никој... во 50 години пред мурињо челзи немаше премиер лига титула.. дојде мурињ и освои 2 со ред и третата беше второ место.. јас мислам дека тоа е успех.
   
  На 048 му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Ана-Каренина

  Ана-Каренина Староседелец

  Зачленет на:
  25 февруари 2012
  Мислења:
  998
  Допаѓања:
  1,749
  [​IMG]

  Јас Хидинк го сакам за тренер ама еве имал потпишано договор со некој клуб Алжир. Не знам зошто ама мислам дека Мурињо би се вратил во Челзи, добро освен ако не му понудат некоја ненормална сума ама и не знам според мене шансите Мурињо да дојде се 0.1% спрема 99,9 %, се надевам дека ќе ме демантира. :D
   
 7. lovely

  lovely Нов член

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  10
  Допаѓања:
  3
  ххехехех како прво ако навистина си фан на јунајтед не можеш да бидеш фан и на барселона, и обратно, значи не ти се мешам, твој избор ;) и како второ, верувај, писмена сум повеке од тебе, без навреда.
   
  На parvati му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Blondie

  Blondie Староседелец

  Зачленет на:
  19 февруари 2012
  Мислења:
  612
  Допаѓања:
  1,085
 9. Luckky

  Luckky Upright

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  2,635
  Допаѓања:
  5,809
 10. smeker

  smeker Староседелец

  Зачленет на:
  9 март 2012
  Мислења:
  768
  Допаѓања:
  979
  real_madrid.png

  Реал Мадрид. :)
   

Сподели: