Кој е вашиот омилен фудбалски клуб?

Ана-Каренина

Староседелец
25 февруари 2012
998
1,749
1,093
Јас бев против бегањето на Боаш ништо не менуваше ако останеше до крајот на сезоната и да бидиме искрени моментално со ваков состав, средината креативност 0 и после ќе бараме Торес голови да дава, никој менаџер не може да помогне многу. И мислам дека потешко таа опција Мурињо да се врати би бил будала ако се врати и покрај тоа што навивам за клубов, за мене најлогично решение би бил Хидинг ама мислам дека тој пред некое време вклучи договор со некој клуб, ако грешам нека ме поправи некој.
Сега само да се задржи 4 место се молам и тоа дека Наполи ќе се победи со 2-0, тешко многу тешко со моменталната состајба но кога ќе ми текне пред неколку години кога Мурињо го избркаа игравме финале...па да видиме годинава.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: 048

Marick14

Истакнат Член
17 февруари 2012
3,289
2,348
113
Софија
heheh


mislish tvoi omileni klubovi se i barselona i manchester united? jas mislam a i poveketo fanovi na united, deka barsa i united ne odat zaedno.. izbiras samo eden od dvata kluba :p

Како прво научи се да пишуваш кирилица, а како второ немаш право да ми се мешаш за кого да навивам. ;)
 

ShakaZulu

Староседелец
19 февруари 2012
431
886
1,103
АААА со вакави теми си немаме ... па се знае бре за кого се навива !!!

Кликнете на сликата за да ви стане појасна :)

broj2wu3rs5.jpg
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: mila mila and lovely

Jackal

Староседелец
13 февруари 2012
2,045
2,641
1,143
30
Битола
Јас бев против бегањето на Боаш ништо не менуваше ако останеше до крајот на сезоната и да бидиме искрени моментално со ваков состав, средината креативност 0 и после ќе бараме Торес голови да дава, никој менаџер не може да помогне многу. И мислам дека потешко таа опција Мурињо да се врати би бил будала ако се врати и покрај тоа што навивам за клубов, за мене најлогично решение би бил Хидинг ама мислам дека тој пред некое време вклучи договор со некој клуб, ако грешам нека ме поправи некој.
Сега само да се задржи 4 место се молам и тоа дека Наполи ќе се победи со 2-0, тешко многу тешко со моменталната состајба но кога ќе ми текне пред неколку години кога Мурињо го избркаа игравме финале...па да видиме годинава.
единствено мурињо беше и е спас за челзи друг никој... во 50 години пред мурињо челзи немаше премиер лига титула.. дојде мурињ и освои 2 со ред и третата беше второ место.. јас мислам дека тоа е успех.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: 048

Ана-Каренина

Староседелец
25 февруари 2012
998
1,749
1,093


Јас Хидинк го сакам за тренер ама еве имал потпишано договор со некој клуб Алжир. Не знам зошто ама мислам дека Мурињо би се вратил во Челзи, добро освен ако не му понудат некоја ненормална сума ама и не знам според мене шансите Мурињо да дојде се 0.1% спрема 99,9 %, се надевам дека ќе ме демантира. :D
 

lovely

Нов член
3 март 2012
10
3
3
32
Како прво научи се да пишуваш кирилица, а како второ немаш право да ми се мешаш за кого да навивам. ;)

ххехехех како прво ако навистина си фан на јунајтед не можеш да бидеш фан и на барселона, и обратно, значи не ти се мешам, твој избор ;) и како второ, верувај, писмена сум повеке од тебе, без навреда.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: parvati