1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Кои апликации ги имате инсталирано на вашиот телефон?

Дискусија во форумот 'Наука и техника' започната од Marick14, 8 јули 2012.

 1. Marick14

  Marick14 Истакнат Член

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  3,279
  Допаѓања:
  2,353
  Сони Ериксон К750? (think)
   
 2. Snow

  Snow Староседелец

  Зачленет на:
  29 април 2012
  Мислења:
  677
  Допаѓања:
  440
  Ја K550 :D
   
 3. The_Mayor

  The_Mayor Фраер од пелени

  Зачленет на:
  18 март 2012
  Мислења:
  2,837
  Допаѓања:
  6,520
  Samsung не ги знам бројките, уствари не се разбирам во телефони.
  Телефонов ко користам само за јавување и ништо друго.:)
   
 4. Marick14

  Marick14 Истакнат Член

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  3,279
  Допаѓања:
  2,353
  Па боље ти да го користиш него, отколку тој тебе. :rofl Што е важна бројката, важно имаш за апликации.
   
 5. The_Mayor

  The_Mayor Фраер од пелени

  Зачленет на:
  18 март 2012
  Мислења:
  2,837
  Допаѓања:
  6,520
  Абе шо мислиш ако немам интернет на телефонот не сум информиран за настаниве... еве на пример сега еден пријател ми напиша во порака цитирам- Почина звездата на Очајни домакинки R.I.P:(
  Е сега која е звездата не знам, ме заеба ептен:eek:
   
 6. Hkakashi

  Hkakashi Староседелец

  Зачленет на:
  13 јуни 2012
  Мислења:
  1,543
  Допаѓања:
  1,697
  за нас кумановци тој е демоде
   
 7. Nightmare_f

  Nightmare_f Истакнат Член

  Зачленет на:
  19 февруари 2012
  Мислења:
  1,358
  Допаѓања:
  2,204
  а ? за шо лафитЕ?(think)
  само mig33
   
 8. Snow

  Snow Староседелец

  Зачленет на:
  29 април 2012
  Мислења:
  677
  Допаѓања:
  440
  Кој за iOS кој за Symbian кој за Android.. Се на едно место :D
   
  На Hkakashi и Nightmare_f им се допаѓа ова.
 9. Nightmare_f

  Nightmare_f Истакнат Член

  Зачленет на:
  19 февруари 2012
  Мислења:
  1,358
  Допаѓања:
  2,204
  премногу сум олд скул за овие муабети :)
  само вие лафете си:kafe
   
 10. Ballet is my life

  Ballet is my life Истакнат Член

  Зачленет на:
  9 јуни 2018
  Мислења:
  288
  Допаѓања:
  99
  Facebook, massenger, instagram, snapchat, pinterest, shazam
   

Сподели: