Кои апликации ги имате инсталирано на вашиот телефон?

Hkakashi

Староседелец
13 јуни 2012
1,543
1,697
1,133
23
Куманово
Nicole имаше куде мене ама кт ке кликну надеинсталирај нејќе, вика дека е забрането
btw: фала другари успеја да га избришу тј форсквер
 

Marick14

Истакнат Член
17 февруари 2012
3,289
2,347
113
Софија
Би било добро да кажувате и кој ОС користите. Да не мисли некој за андроид се па да симне за ајфон. :D
 

990Freak

Староседелец
12 март 2012
1,275
1,911
1,123
Kumanovo
Иам вајлдфајр ес и на њега моментално има:
Button Savior
ROM Manager
SuperSU
Superuser
Tetra (file manager)
TubeMate
TuneIn Radio pro