1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Кое е вашето хоби?

Дискусија во форумот 'Хоби' започната од Hip.Hop_MKD, 15 февруари 2012.

 1. Badgirl

  Badgirl Староседелец

  Зачленет на:
  4 јануари 2013
  Мислења:
  1,477
  Допаѓања:
  3,259
  Јадење,читање книги,фотографирање,претерано зборување...(wasntme)
   
 2. Sofija...

  Sofija... Истакнат Член

  Зачленет на:
  23 ноември 2012
  Мислења:
  256
  Допаѓања:
  358
  Плетам, чукам на тапани, секојдневно одам да купувам цигари оти ме пракаат, средувам плакарот, слушам музика , денсам ,јадам мноогу благо и често припремам (кај мене секогаш мора да има благо! ), пијам мноогу кафе,седам пред лаптоп гледам само една турска серија( Бурни времиња) и тоа ;)
   
  На kizzo му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Сара.13

  Сара.13 Староседелец

  Зачленет на:
  13 ноември 2012
  Мислења:
  1,260
  Допаѓања:
  3,107
  поезија, читање и пишување, гледање спорт, одење на кафе, негување на телото, лицето и се она што му е потребно на едно женско.
   
  На $3Я3|\||)&p&†Y му/ѝ се допаѓа ова.
 4. kizzo

  kizzo Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 јануари 2013
  Мислења:
  827
  Допаѓања:
  1,328
  во работилница, на форумов, фб, другарите, кафе, девојки...
   
 5. kizzo

  kizzo Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 јануари 2013
  Мислења:
  827
  Допаѓања:
  1,328
  хехехехехе супер треба да викнеш некад на благо да пробам, и да видам како плетеш:) :D
   
  На Sofija... му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Sofija...

  Sofija... Истакнат Член

  Зачленет на:
  23 ноември 2012
  Мислења:
  256
  Допаѓања:
  358
  Ајде Бујрум куќа отворена :zelen
  Плетам по нарачка па ако сакаш нешто повели..:biggrin
   
  На kizzo му/ѝ се допаѓа ова.
 7. kizzo

  kizzo Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 јануари 2013
  Мислења:
  827
  Допаѓања:
  1,328
  сега ќе чекам да викнеш ти да дојдам да видам што плетки знаеш и ке се договориме :D :)
   
  На Sofija... му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Sofija...

  Sofija... Истакнат Член

  Зачленет на:
  23 ноември 2012
  Мислења:
  256
  Допаѓања:
  358
  ајде важи(handshake)
   
  На kizzo му/ѝ се допаѓа ова.
 9. kizzo

  kizzo Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 јануари 2013
  Мислења:
  827
  Допаѓања:
  1,328
  ако викнеш, ако не викнеш да сме живи и здрави :) :D
   
  На Sofija... му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Sofija...

  Sofija... Истакнат Член

  Зачленет на:
  23 ноември 2012
  Мислења:
  256
  Допаѓања:
  358
  Е што ти викам јас кука отворена нема вајда на клоци да те бркам!:ninja
   
  На kizzo му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: