1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Клетви!

Дискусија во форумот 'Хумор' започната од 84 sk_Y ^_-, 27 февруари 2013.

 1. 990Freak

  990Freak Староседелец

  Зачленет на:
  12 март 2012
  Мислења:
  1,274
  Допаѓања:
  1,911
  Да дае господ да прднеш кд имаш пролив :p
   
 2. The_Mayor

  The_Mayor Фраер од пелени

  Зачленет на:
  18 март 2012
  Мислења:
  2,838
  Допаѓања:
  6,527
  За поп да учиш и вошки да фатиш.
   
  На Psychobilly му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Hkakashi

  Hkakashi Староседелец

  Зачленет на:
  13 јуни 2012
  Мислења:
  1,543
  Допаѓања:
  1,697
  • Да даде господ аптека менза да ти биде.
  • Да даде господ деца у рикверц да ти одив.
  • Да даде господ пожарникари оро да ти играв пред куќу.
  • Да даде господ да те фати пролив и сред њиву сс коприве.
  • Да даде господ мајка ти да прдне на родителски.
  • Да даде господ на свадбу „Зете мили зете“ два пута да ти гу свирив.
   
  На parvati му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Slims

  Slims Активен Член

  Зачленет на:
  19 април 2012
  Мислења:
  192
  Допаѓања:
  177
  • Да даде господ Боки 13 снаа да ти биде.
  • Да даде госпот да имаш 3 хектари тутун, а женати на комсијата да му го пуши.
  • Да даде господ децата плочка на минско поле да ти играат.
  • Да даде господ децата на далечинско да ти одат.
  • Да даде господ да те фане пролив и кивавица во исто време.
  • Да даде господ авион на пешачки да те згази. :rofl
   
 5. melpomena

  melpomena Енигма

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  8,231
  Допаѓања:
  17,756
  Само мене ли ми нема смисол овој тип на хумор?

  Ајде колку да не сум офф :biggrin
  Да даде господ авторот на темата пак да ми замери што му ,,мрчам,,низ темава.
   
  На Aleksis, Luckky, violetmoon и уште 3 други им се допаѓа ова.
 6. 84 sk_Y ^_-

  84 sk_Y ^_- Староседелец

  Зачленет на:
  21 ноември 2012
  Мислења:
  594
  Допаѓања:
  825
  Или : Аптеката да ти стане менза . :patos
   
  На kizzo му/ѝ се допаѓа ова.
 7. parvati

  parvati Сангвиник

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  6,697
  Допаѓања:
  13,878
  Hahahhahahahah ен д винер ис Hkakashi hahahhaaaaaa
  вида да даде господ мајка ти да прдне на родителски ааааааааааааааааааааааааааааааа
   
  На violetmoon, Badgirl, МиГ 21 и уште 3 други им се допаѓа ова.
 8. 84 sk_Y ^_-

  84 sk_Y ^_- Староседелец

  Зачленет на:
  21 ноември 2012
  Мислења:
  594
  Допаѓања:
  825
  BTW : Да даде господ најмногу во Црквенската Кујна да јадеш . :mstickle
   
 9. Kitty

  Kitty Староседелец

  Зачленет на:
  26 март 2012
  Мислења:
  2,673
  Допаѓања:
  6,921
  Да даде господ ќеркати да пее на Вашите 5 минути!!! :rofl
   
  На violetmoon и Psychobilly им се допаѓа ова.
 10. Psychobilly

  Psychobilly Староседелец

  Зачленет на:
  18 февруари 2012
  Мислења:
  600
  Допаѓања:
  1,509
  Да даде господ полицајци на тротоар да те цртав!!! :patos
   
  На violetmoon, parvati и Kitty им се допаѓа ова.

Сподели: