Клетви!

incule

Староседелец
5 јануари 2015
740
127
1,053
27
Да даде господ децата да ти личат на мене
Да даде господ сите деца да ти се женски
Да даде господ да прднеш на родителска
 

Glorija

Староседелец
11 ноември 2013
28
37
1,023
41
Kletvite se losha rabota, posebno za toj sto gi upatuva mu se vrakaat ko bumerang. Kletbite ne nosat arno za nikogo.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Pink Panther