1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Клетви!

Дискусија во форумот 'Хумор' започната од 84 sk_Y ^_-, 27 февруари 2013.

 1. incule

  incule Староседелец

  Зачленет на:
  5 јануари 2015
  Мислења:
  731
  Допаѓања:
  121
  Да даде господ децата да ти личат на мене
  Да даде господ сите деца да ти се женски
  Да даде господ да прднеш на родителска
   
 2. Glorija

  Glorija Староседелец

  Зачленет на:
  11 ноември 2013
  Мислења:
  28
  Допаѓања:
  37
  Kletvite se losha rabota, posebno za toj sto gi upatuva mu se vrakaat ko bumerang. Kletbite ne nosat arno za nikogo.
   
  На Mnogo Bitno му/ѝ се допаѓа ова.
 3. escape

  escape Староседелец

  Зачленет на:
  20 октомври 2012
  Мислења:
  2,191
  Допаѓања:
  2,262
  Да даде господ да фатиш пролив и кивнеш во ист момент на сред плоштад :)
   

Сподели: