1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Клетви!

Дискусија во форумот 'Хумор' започната од 84 sk_Y ^_-, 27 февруари 2013.

 1. Anakin

  Anakin Истакнат Член

  Зачленет на:
  23 август 2012
  Мислења:
  869
  Допаѓања:
  977
  Само една знам ''Да те раскапе'' ( демек пролив да те фати и да не те пушти )
   
 2. Kitty

  Kitty Староседелец

  Зачленет на:
  26 март 2012
  Мислења:
  2,673
  Допаѓања:
  6,921
  Да даде господ мајкати да се исфарба со депил крема...
   
  На Bibi@, violetmoon, 84 sk_Y ^_- и уште 1 член му се допаѓа ова.
 3. 84 sk_Y ^_-

  84 sk_Y ^_- Староседелец

  Зачленет на:
  21 ноември 2012
  Мислења:
  594
  Допаѓања:
  825
  :patos
   
 4. parvati

  parvati Сангвиник

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  6,697
  Допаѓања:
  13,878
  кд смо куде клетфе прееска се деси хардкор јади г**на клетфа, вика будала
  да дае господ ... господ да ти дае цц : )
   
  На beautifull liar, Slims, Psychobilly и уште 1 член му се допаѓа ова.
 5. Natenceto

  Natenceto Истакнат Член

  Зачленет на:
  6 март 2012
  Мислења:
  1,029
  Допаѓања:
  1,193
  Да даде господ да те фати пролив во приградски автобус.
   
 6. 84 sk_Y ^_-

  84 sk_Y ^_- Староседелец

  Зачленет на:
  21 ноември 2012
  Мислења:
  594
  Допаѓања:
  825
  Да даде Господ да имаш 2 хектари тутун а женати на комшијата да му го пуши. :patos :sram
   
 7. marjan stamenkovski

  marjan stamenkovski Нов член

  Зачленет на:
  8 јуни 2013
  Мислења:
  8
  Допаѓања:
  1
  хумор МОДЕРНИ МАКЕДОНСКИ КЛЕТВИ
  ДА ДАДЕ ГОСПОД :
  ИЗВРШИТЕЛ НА ВРАТА ДА ТИ ТРОПНЕ А ТИ ДОМА ДА СИ
  ЕКИПА ОД ЕВН НА БАНДЕРА ДА ТИ СЕ КАЧИ И ЖИЦА ДА ТИ СЕЧЕ ЗАРАДИ ТРИ НЕПЛАТЕНИ СМЕТКИ
  СООБРАЌАЈНА ПОЛИЦИЈА ДА ТЕ ФАТИ НА БРЗО ВОЗЕЊЕ ПРИ ТОА ДА НЕ СИ ВРЗАН СО СИГУРНОСНИОТ ПОЈАС И АВТОМОБИЛОТ НЕРЕГИСТРИРАН ОД ЛАНИ
  СО СЕ ВОЗИЛО НА БИТ-ПАЗАР ДА БИДЕШ КОГА ИМА ПРОТЕСТИ
  ПЕТ ГОДИНИ У ДРЖАВНА ДА ВОЛОНТИРАШ И ПОСЛЕ ДА ПРИМАТ ДРУГА НА РАБОТА ПО РАМКОВЕН
  ПАРТИЈАТА НА ИЗБОРИ ДА ТИ ЗАГУБИ
  ТАА ДА САКА А ТИ КОНДОМИ ДА НЕМАШ
  НА ШАЛТЕР У МВР ЗА СЛИКАЊЕ ДА ОКАПЕШ ЧЕКАЈЌИ
  У ГРЦИЈА НА ВИКЕНДДА ПОЈДЕШ ТРЕВАТА ОД СЕЛО У ЏЕБ ДА ТИ ЈА НАЈДАТ
  ДА ЗАБОРАВИШ ВО ЗАВОД ЗА ВРАБОТУВАЊЕ ДА СЕ ПРИЈАВИШ ПА СИНИТЕ КАРТОНИ ДА ТИ ГИ УКИНАТ
  ВО ЦРНА ГОРА НА ПЕЧАЛБА ДА ОДИШ ПЕТ МЕСЕЦИ ЦИГЛИ ДА НОСИШ И НА КРАЈ ДА НЕ ТИ ПЛАТАТ
  КРЕДИТ У БАНКА ДА НЕ ТИ ДАДАТ А И АКО ТИ ДАДАТ ИСТА МАКА КЕ ТЕ СНАЈДЕ
  ДА ДАДЕ ГОСПОД СВЕКРВА ТИ ДА Е ЖИВА И ЗДРАВА УШТЕ СТО ГОДИНИ БЕЗ ПРАЗНИЦИ
  НА РАБОТА ВО ЈАВНО ПРЕТПРИЈАТИЕ ДА ПОЈДЕШ СО МАИЦАТА СО ЛАВЧЕТО А ТАМУ НОВИОТ ДИРЕКТОР ПО РАМКОВЕН НАЗНАЧЕН
  Да даде господ министер на труд и социјала на кафе да ти дојде зш куќата ноќеска ти изгорела..
   
 8. SweetDreams

  SweetDreams Нов член

  Зачленет на:
  21 ноември 2014
  Мислења:
  5
  Допаѓања:
  6
  Да даде госпот да имаш 5 женски деца и да работиш само за влошки :D
  Да даде госпот да ти се запали куќата а пожарникарите оро да си играат околу куќа :D Овие ми текнаа подоцна уште неколку :D
   
  На antonio му/ѝ се допаѓа ова.
 9. beautifull liar

  beautifull liar Истакнат Член

  Зачленет на:
  15 април 2015
  Мислења:
  23
  Допаѓања:
  5
  da dade gospod mitrovden da ne go docekas (za site mitri i mitrevci)
   
  На antonio му/ѝ се допаѓа ова.
 10. MacedonishQueen

  MacedonishQueen Истакнат Член

  Зачленет на:
  17 јуни 2015
  Мислења:
  205
  Допаѓања:
  131
  Да даде господ секоја да ти дава а тебе да не ти се дига.
   
  На beautifull liar му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: