1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
beautifull liar
Последна активност:
27 октомври 2016 во 13:45
Зачленет на:
15 април 2015
Мислења:
23
Допаѓања:
5
Поени од трофеи:
103
Роденден:
16 април 1993 (Возраст: 26)

Сподели:

beautifull liar

Истакнат Член, 26

beautifull liar последен пат беше виден/а како:
27 октомври 2016