Како се чувствувате денес?

Outrider

A Witty Cat
Член на администрација
23 мај 2013
4,770
5,285
1,183
Disco
Растргнато, како на крстосница на судбината, но без патокази, само некои ветрови кои дуваат наоколу а човек не знае дали го туркаат некаде, во некој правец или тоа е едно големо ништо...
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Iris*

The_Mayor

Фраер од пелени
18 март 2012
2,839
6,527
1,153
Градибачалник на Прибој
Пред 2 дена бев на импровокација, и импровокаторите поставуваа прашања од публиката.
Во склоп на една игра прашуваа кажите неколку емоции...и еден талент убаво кажа: горештина.
Денес се осеќам горештина.