Како се чувствувате денес?

Natenceto

Истакнат Член
6 март 2012
1,029
1,193
423
Скопје
Со почетокот на секој ден кој доаѓа и си оди, си имаме свои чувства. Не сретнав ваква тема па претпоставувам дека тука и е местото. Без разлика дали ви се случило нешто добро или лошо искажете ги вашите чувства тука.

Еве едно искрено прашање од мене до вас - Како се чувствувате денес!?
Кое се надевам ќе го добие одговорот.


Ви посакувам прекрасни и исполнети денови :)
 
  • Like
Реакции: Loner

malo

Староседелец
Најфотограф
13 септември 2012
1,280
2,063
1,133
Расеано, ништо не ми иде од рака, се што фатив - упропастив
Од времето ке да е
 
  • Like
Реакции: Martin_MKD and Natenceto

Mila Kunis

Истакнат Член
15 февруари 2012
2,279
3,528
443
Скопје
Денес ... наспано -после толку долго време:) и исполнето,си го имавме со другарките оној наш собир,се изнамуабетивме :rolleyes:
 
  • Like
Реакции: Natenceto

Trajche

Староседелец
13 февруари 2012
1,541
2,555
1,133
Доста продуктивен, иако ненаспан, напорно на работа, предходно многу обврски завршени, наредните денови ќе си свиркам и ќе биде поопуштено, за разлика од денес т.е. вчера ;)
 
  • Like
Реакции: Natenceto