Како се чувствувате денес?

MissChievous

Ingenious
17 февруари 2012
5,084
7,013
1,683
Huntington Beach, California
silence-all-i-want-to-say.tumblr.com
Ужасно. Се ме нервира, ме заболе главата од некоја глупа нервоза на која не можам да и го најдам изворот. И не ми се искача да шетам и не ми се седи дома. И не ми се дружи со никој и не ми се седи сама. И не ми се чита книга и не ми се гледа филм и не ми се игра css, али не ми се ни седи туку така, ми се прави нешто. А не знам што, зошто истовремено не ми се прави ни ништо.
 

Демонката

Нов член
8 февруари 2016
13
2
1
18
Како може бев единствена у класот шо добив двојка сум учела погрешна тема |-(
 

Loner

Активен Член
13 март 2016
340
86
28
Skopje
Со почетокот на секој ден кој доаѓа и си оди, си имаме свои чувства. Не сретнав ваква тема па претпоставувам дека тука и е местото. Без разлика дали ви се случило нешто добро или лошо искажете ги вашите чувства тука.

Еве едно искрено прашање од мене до вас - Како се чувствувате денес!?
Кое се надевам ќе го добие одговорот.


Ви посакувам прекрасни и исполнети денови :)
Супееер топп и многгуу позитивнооо :D :rofl
 

malecka

Староседелец
3 април 2013
64
35
1,028
Искрено, сабајлево станав у 6 ми се повраќаше, тоа е тоа лошо чувство кога ти се свиѓе некој а не можеш да го имаш и мака ми беше, па пак сум заспала некако. Завршив некои обврски по дома , па седнав на фејсбукот и гледам еден бивши мој мувач од Прилеп онлајн па му пишав и му се жалев, а он душа бе , да ме утеши види шо пишал
Па моменталното расположение ми е 7/10 . Ај ќе видиме до крајот на денот.
 

Tantara

Староседелец
31 октомври 2013
456
692
1,103
Ок, консидеринг сите глупости шо ми се изнаслучија оваа година :) ;)
 

malecka

Староседелец
3 април 2013
64
35
1,028
Уморно. Осеќам ќе си направам проблем наскоро, ама ако, морам да провоцирам за да му текне на некој да ми посвети внимание оти он сам не приметува. :^)