1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Како се чувствувате денес?

Дискусија во форумот 'Општи муабети' започната од Natenceto, 14 септември 2012.

 1. MissChievous

  MissChievous Ingenious

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,084
  Допаѓања:
  7,013
  Ужасно. Се ме нервира, ме заболе главата од некоја глупа нервоза на која не можам да и го најдам изворот. И не ми се искача да шетам и не ми се седи дома. И не ми се дружи со никој и не ми се седи сама. И не ми се чита книга и не ми се гледа филм и не ми се игра css, али не ми се ни седи туку така, ми се прави нешто. А не знам што, зошто истовремено не ми се прави ни ништо.
   
 2. Kisserboy

  Kisserboy Староседелец

  Зачленет на:
  6 март 2012
  Мислења:
  2,446
  Допаѓања:
  3,794
  Мамурен после вчерашното пијанство
   
 3. Демонката

  Демонката Нов член

  Зачленет на:
  8 февруари 2016
  Мислења:
  13
  Допаѓања:
  2
  Како може бев единствена у класот шо добив двојка сум учела погрешна тема |-(
   
 4. Mnogo Bitno

  Mnogo Bitno Староседелец

  Зачленет на:
  9 февруари 2015
  Мислења:
  1,721
  Допаѓања:
  752
  Волшебно :kafe:kafe
   
 5. Loner

  Loner Активен Член

  Зачленет на:
  13 март 2016
  Мислења:
  340
  Допаѓања:
  86
  Супееер топп и многгуу позитивнооо :D :rofl
   
 6. malecka

  malecka Староседелец

  Зачленет на:
  3 април 2013
  Мислења:
  64
  Допаѓања:
  35
  Искрено, сабајлево станав у 6 ми се повраќаше, тоа е тоа лошо чувство кога ти се свиѓе некој а не можеш да го имаш и мака ми беше, па пак сум заспала некако. Завршив некои обврски по дома , па седнав на фејсбукот и гледам еден бивши мој мувач од Прилеп онлајн па му пишав и му се жалев, а он душа бе , да ме утеши види шо пишал

  [​IMG]


  Па моменталното расположение ми е 7/10 . Ај ќе видиме до крајот на денот.
   
 7. incule

  incule Староседелец

  Зачленет на:
  5 јануари 2015
  Мислења:
  731
  Допаѓања:
  121
  Прекрасно
   
 8. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
  Грозно. Само проблеми и стресови.
   
 9. Tantara

  Tantara Староседелец

  Зачленет на:
  31 октомври 2013
  Мислења:
  456
  Допаѓања:
  691
  Ок, консидеринг сите глупости шо ми се изнаслучија оваа година :) ;)
   
 10. malecka

  malecka Староседелец

  Зачленет на:
  3 април 2013
  Мислења:
  64
  Допаѓања:
  35
  Уморно. Осеќам ќе си направам проблем наскоро, ама ако, морам да провоцирам за да му текне на некој да ми посвети внимание оти он сам не приметува. :^)
   

Сподели: