1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Како се чувствувате денес?

Дискусија во форумот 'Општи муабети' започната од Natenceto, 14 септември 2012.

 1. BaceE

  BaceE Нов член

  Зачленет на:
  26 октомври 2017
  Мислења:
  17
  Допаѓања:
  8
  Денеска се чувствував убаво. Бев си симнала една песна и си ја пеев цела ден на работа, бев си расположена убаво се осекав, посакувано како што се вели.
  И кога се возев накај дома мајка ми се јави и што да кажам денот ми ојде наопаку, ми пропадна среќата што ја чувствував.
  Мора секогаш кога сум радосна кога ме исполнува денот, нешто да ми го сјебе.
  Сега се чувствувам никако безпомошно без тронка среќа.
  Човек да не може да биде еден ден добро расположен без да се случе нешто, и те сега не можам да да заспијам затоа што сум загрижена.
   
 2. Ladybug

  Ladybug Нов член

  Зачленет на:
  19 ноември 2017
  Мислења:
  23
  Допаѓања:
  12
  Заледено. :ladno
   
 3. Stojne

  Stojne Староседелец

  Зачленет на:
  29 јануари 2015
  Мислења:
  378
  Допаѓања:
  126
 4. malecka

  malecka Староседелец

  Зачленет на:
  3 април 2013
  Мислења:
  64
  Допаѓања:
  35
  Дрогирано, не можам да се концентрирам на ништо, ми фали сон , ми фали одмор .........бааги уморно а во глава се нешто ме мачи и нон стоп сум на мисли

  Ај да се напијам апче за спиење оти вака се мачам само а одсутна сум со се околу мене и сето тоа заради НЕГО, ахх бре колега
   
 5. смути

  смути Нов член

  Зачленет на:
  2 јануари 2018
  Мислења:
  12
  Допаѓања:
  5
 6. malecka

  malecka Староседелец

  Зачленет на:
  3 април 2013
  Мислења:
  64
  Допаѓања:
  35
  [​IMG]

  Постов сум го напишала 22 Октомври 2017
  Скоро е 22 Февруари 2018 , значи 4 месеци и пак не можам да се вратам во нормала. Затоа и ме нема по интернетов да пишувам од што не ми е добро емоционално, да и се мочам и на љубов и на чувства, а не дека нема и други машки , ама јас него го сакам , ептен ми е мил, се топам пред него буквално, но како и пообичај работите на одат на добро.


  Can't seem to keep you close, can't seem to let you go
  (I didn't mean it, though)
  I know you didn't mean it, though
  I know you didn't mean it, though
  (I don't wanna let you go)
   
  На antonio и pozdrav eden topol им се допаѓа ова.
 7. incule

  incule Староседелец

  Зачленет на:
  5 јануари 2015
  Мислења:
  731
  Допаѓања:
  121
  Се чуствувам прекрасно
   
  На Stojne му/ѝ се допаѓа ова.
 8. malecka

  malecka Староседелец

  Зачленет на:
  3 април 2013
  Мислења:
  64
  Допаѓања:
  35
  Смирено, ко под дејство на некои дроги. После 7 месеци успеав да го добијам целосно неговото внимание, но ништо повеќе од тоа. Он може да ми посветува внимание и цел живот и пак да не ме сака, штета што не е мој. Иако е разведен , сепак преферирал да земе за жена русинка.
  Земи бе душо, не сум те врзала за мене, фала ти што ми посветуваш внимание, јас ќе се потрудам да најдам некој , а како што сум пребирлива ќе треба да помине бааги време до следниот Mr Special.
   
 9. İncognito

  İncognito Староседелец

  Зачленет на:
  31 август 2013
  Мислења:
  2,481
  Допаѓања:
  3,757
 10. Ballet is my life

  Ballet is my life Истакнат Член

  Зачленет на:
  9 јуни 2018
  Мислења:
  288
  Допаѓања:
  99
  Среќно, исполнето, гордо
   

Сподели: