1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Каде можам да најдам? (општо)

Дискусија во форумот 'Општи муабети' започната од Mila Kunis, 22 февруари 2012.

 1. $3Я3|\||)&p&†Y

  $3Я3|\||)&p&†Y Староседелец

  Зачленет на:
  12 мај 2012
  Мислења:
  3,683
  Допаѓања:
  3,863
  jas ti kazav vo na Kosta dvorot ama nekoja petarda mi go izbrisala mislenjeto.
   
 2. nana22

  nana22 Истакнат Член

  Зачленет на:
  15 октомври 2013
  Мислења:
  2
  Допаѓања:
  0
  здраво, сакам да прашам кај можам да најдам од старите машини за куцање? некој да продава? итно ми еее :) и дали има некој шо продава книги од Даниел Силва?
   
 3. MissChievous

  MissChievous Ingenious

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,084
  Допаѓања:
  7,013
  Wind jacket (не мора бренд) до кај 1000-1500 ден.?

  wind jacket.jpg wind jacket 2.jpg
   
 4. Mnogo Bitno

  Mnogo Bitno Староседелец

  Зачленет на:
  9 февруари 2015
  Мислења:
  1,736
  Допаѓања:
  767
  @aliExpress кај нас ти се од4000 до 5000 !?
  Ако ти се за трчање само ,незнам сеа ?!
   
 5. Aleksis

  Aleksis Jukebox

  Зачленет на:
  4 април 2013
  Мислења:
  1,440
  Допаѓања:
  2,539
  Кај може да најдам текстилна боја?
   
 6. Mnogo Bitno

  Mnogo Bitno Староседелец

  Зачленет на:
  9 февруари 2015
  Мислења:
  1,736
  Допаѓања:
  767
  Ако си од СК мислам имаш во чаршија .
   
  На Aleksis му/ѝ се допаѓа ова.
 7. $3Я3|\||)&p&†Y

  $3Я3|\||)&p&†Y Староседелец

  Зачленет на:
  12 мај 2012
  Мислења:
  3,683
  Допаѓања:
  3,863
  светла за велосипеди ? Центар/Карпош. Исто така и алатки (клучеви, имбуси итн, ама да не се многу скапи).
   
 8. Saladin

  Saladin Unbaised
  Член на администрација

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,995
  Допаѓања:
  9,624
  Имаш проверено во Вучко кај универзална? Или една друга радња во Лептокарија.
  Алатки провери во Хубо. Ако не те мрзи - Бриколаж - Електрометал.
   
 9. İncognito

  İncognito Староседелец

  Зачленет на:
  31 август 2013
  Мислења:
  2,482
  Допаѓања:
  3,758
 10. $3Я3|\||)&p&†Y

  $3Я3|\||)&p&†Y Староседелец

  Зачленет на:
  12 мај 2012
  Мислења:
  3,683
  Допаѓања:
  3,863
  Видов на велоспринт, не ми се оди до К. Вода. Имам сервис за велосипеди пред зграда, ама затворени се денес, а и слушнав малку скапички биле. Ќе видам кај универзална, фала.
   

Сподели: