Каде можам да најдам? (општо)

nana22

Истакнат Член
15 октомври 2013
2
0
101
28
Bitola
здраво, сакам да прашам кај можам да најдам од старите машини за куцање? некој да продава? итно ми еее :) и дали има некој шо продава книги од Даниел Силва?
 

$3Я3|\||)&p&†Y

Староседелец
12 мај 2012
3,683
3,863
1,183
светла за велосипеди ? Центар/Карпош. Исто така и алатки (клучеви, имбуси итн, ама да не се многу скапи).
 

Saladin

Unbaised
Член на администрација
17 февруари 2012
5,995
9,625
1,683
Normandy
светла за велосипеди ? Центар/Карпош. Исто така и алатки (клучеви, имбуси итн, ама да не се многу скапи).
Имаш проверено во Вучко кај универзална? Или една друга радња во Лептокарија.
Алатки провери во Хубо. Ако не те мрзи - Бриколаж - Електрометал.
 

$3Я3|\||)&p&†Y

Староседелец
12 мај 2012
3,683
3,863
1,183
Видов на велоспринт, не ми се оди до К. Вода. Имам сервис за велосипеди пред зграда, ама затворени се денес, а и слушнав малку скапички биле. Ќе видам кај универзална, фала.