1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Каде можам да најдам? (општо)

Дискусија во форумот 'Општи муабети' започната од Mila Kunis, 22 февруари 2012.

 1. sfdsafafa

  sfdsafafa Истакнат Член

  Зачленет на:
  9 септември 2013
  Мислења:
  9
  Допаѓања:
  0
  Decki kade mozam da najdam farmerki so vakvi dzebovi niz skopjevo
   

  Прикачени податотеки:

  • FArmeriki.jpg
   FArmeriki.jpg
   Големина на датотека:
   127.2 KB
   Прегледи:
   13
 2. Mnogo Bitno

  Mnogo Bitno Староседелец

  Зачленет на:
  9 февруари 2015
  Мислења:
  1,758
  Допаѓања:
  781
  Види провери во SORBINO , ZARA, BITCIANY ,мислам дека може да се најде ;)
   
 3. Mnogo Bitno

  Mnogo Bitno Староседелец

  Зачленет на:
  9 февруари 2015
  Мислења:
  1,758
  Допаѓања:
  781
 4. Mystique

  Mystique Староседелец

  Зачленет на:
  18 јуни 2012
  Мислења:
  753
  Допаѓања:
  1,411
  [​IMG]

  Дали некој од вас налетал на ова масло за тело/коса/лице? Ми е подарено а купено од Мароко па ми завршува а баш би сакала да знам дали тука кај нас го има да се купи.
  Фала
   
 5. existence

  existence Boolean
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  7,391
  Допаѓања:
  9,099
  Види ова ако ти заврши работа.
   
 6. MissChievous

  MissChievous Ingenious

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,084
  Допаѓања:
  7,013
  Знаете каде можам да најдам поефтин шатор за кампување? И вреќа за спиење, подлога и остали работи...
   
 7. Saladin

  Saladin Unbaised
  Член на администрација

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,995
  Допаѓања:
  9,625
  Провери во Џамбо? Релативно им се ниски цените таму.
  Алтернатива во Jysk во Ситимол и во Хубо. Ама најпрво џамбо да споредиш цените.
   
  На MissChievous му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Viktor k

  Viktor k Староседелец

  Зачленет на:
  4 мај 2012
  Мислења:
  818
  Допаѓања:
  535
  Меркур евентуално Бриколаж ама мислам дека Меркур се поефтини.
   
  На Saladin и MissChievous им се допаѓа ова.
 9. *V******

  *V****** Староседелец

  Зачленет на:
  2 април 2013
  Мислења:
  193
  Допаѓања:
  170
  Kade moze da najdam zborovi sto utesuvaat...oci sto govorat....baknezi sto lecat nasmevki sto vetuvaat<3
   
 10. escape

  escape Староседелец

  Зачленет на:
  20 октомври 2012
  Мислења:
  2,207
  Допаѓања:
  2,292
  Во некој сон
   
  На Prashina му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: