Каде можам да најдам? (општо)

Mystique

Староседелец
18 јуни 2012
753
1,411
1,103


Дали некој од вас налетал на ова масло за тело/коса/лице? Ми е подарено а купено од Мароко па ми завршува а баш би сакала да знам дали тука кај нас го има да се купи.
Фала
 

existence

Boolean
Член на администрација
Админ
3 март 2012
7,391
9,099
1,683
Кушкундалево
Дали некој од вас налетал на ова масло за тело/коса/лице? Ми е подарено а купено од Мароко па ми завршува а баш би сакала да знам дали тука кај нас го има да се купи.
Фала
Види ова ако ти заврши работа.
 

Saladin

Unbaised
Член на администрација
17 февруари 2012
5,997
9,629
1,683
Normandy
Знаете каде можам да најдам поефтин шатор за кампување? И вреќа за спиење, подлога и остали работи...
Провери во Џамбо? Релативно им се ниски цените таму.
Алтернатива во Jysk во Ситимол и во Хубо. Ама најпрво џамбо да споредиш цените.
 
  • Like
Реакции: MissChievous

Viktor k

Староседелец
4 мај 2012
818
535
1,103
30
Скопје
Знаете каде можам да најдам поефтин шатор за кампување? И вреќа за спиење, подлога и остали работи...
Меркур евентуално Бриколаж ама мислам дека Меркур се поефтини.
 
  • Like
Реакции: Saladin and MissChievous

*V******

Староседелец
2 април 2013
193
170
1,053
Kade moze da najdam zborovi sto utesuvaat...oci sto govorat....baknezi sto lecat nasmevki sto vetuvaat<3