Каде можам да најдам? (општо)

BlackTulip

Староседелец
15 март 2013
628
789
1,103
Каде можам да најдам војничка блуза пантолони, долна облека било што војничко :)
 

jov_iv

Нов член
12 февруари 2015
5
6
3
33
Каде можам да најдам војничка блуза пантолони, долна облека било што војничко :)
пробај во гтц на 3ти спрат во еко или карши него исто кај што има тезги.. треба да има таму.. ако не на битпазар :D
 

MissChievous

Ingenious
17 февруари 2012
5,084
7,013
1,683
Huntington Beach, California
silence-all-i-want-to-say.tumblr.com
Каде има некое добро пенкало, но да не биде од оние по 20-30 евра, не ми е толкав буџетот за жал?
За дипломиран психолог ми е, па некако тоа ми делува како добар подарок. Ако има некој и подобра идеја, нека пише, ама најважно за така поквалитетно пенкалце.

Едит: Ја има некаде One Flew Over The Cuckoo Nest (Лет на кукавичјото гнездо) на македноски јазик да се купи?
 
Последна промена:

MissChievous

Ingenious
17 февруари 2012
5,084
7,013
1,683
Huntington Beach, California
silence-all-i-want-to-say.tumblr.com
Дечки, има некаде во градов сеуште да се продаваат Lush производи? Не се сеќавам дека имам видено во подолг период... Да бидам поконкретна, им го барам Popcorn Lip Scrub производот. Или не мора да биде popcorn баш, знам дека имаат и некои други ароми.

lush popcorn lip scrub.jpg
 

JaMi

Староседелец
22 февруари 2012
6,505
14,412
1,683
во светот на бајките
Дечки, има некаде во градов сеуште да се продаваат Lush производи? Не се сеќавам дека имам видено во подолг период... Да бидам поконкретна, им го барам Popcorn Lip Scrub производот. Или не мора да биде popcorn баш, знам дека имаат и некои други ароми.

Отвори ја прикачената датотека 23087
Да,имаш во Рамстор и Сити Мол.:)
https://www.lush.com.mk/
 
  • Like
Реакции: MissChievous