1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Каде можам да најдам? (општо)

Дискусија во форумот 'Општи муабети' започната од Mila Kunis, 22 февруари 2012.

 1. belabelina

  belabelina Истакнат Член

  Зачленет на:
  6 ноември 2014
  Мислења:
  94
  Допаѓања:
  25
  Многу гoлемo :)
   
 2. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  Најголемо имам јас. Ќе најдеш таму.
   
  На belabelina му/ѝ се допаѓа ова.
 3. BlackTulip

  BlackTulip Староседелец

  Зачленет на:
  15 март 2013
  Мислења:
  628
  Допаѓања:
  789
  Каде можам да најдам војничка блуза пантолони, долна облека било што војничко :)
   
 4. Licno taa

  Licno taa Староседелец

  Зачленет на:
  28 јануари 2013
  Мислења:
  59
  Допаѓања:
  50
  ке се јавиш кај операторот, ке си платиш услуга, и ќе гледаш скриен број - отскриен :)
   
 5. jov_iv

  jov_iv Нов член

  Зачленет на:
  12 февруари 2015
  Мислења:
  5
  Допаѓања:
  6
  пробај во гтц на 3ти спрат во еко или карши него исто кај што има тезги.. треба да има таму.. ако не на битпазар :D
   
 6. escape

  escape Староседелец

  Зачленет на:
  20 октомври 2012
  Мислења:
  2,202
  Допаѓања:
  2,277
  Има некаде низ Скопје вакво нешто да се продава?
  [​IMG]

  или вакво

  [​IMG]
   
  #266 escape, 14 февруари 2015
  Последна промена: 14 февруари 2015
 7. Aristokrat

  Aristokrat Староседелец

  Зачленет на:
  27 февруари 2012
  Мислења:
  2,655
  Допаѓања:
  3,335
  www.armyshop.com.mk
   
  На Prashina му/ѝ се допаѓа ова.
 8. MissChievous

  MissChievous Ingenious

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,084
  Допаѓања:
  7,013
  Каде има некое добро пенкало, но да не биде од оние по 20-30 евра, не ми е толкав буџетот за жал?
  За дипломиран психолог ми е, па некако тоа ми делува како добар подарок. Ако има некој и подобра идеја, нека пише, ама најважно за така поквалитетно пенкалце.

  Едит: Ја има некаде One Flew Over The Cuckoo Nest (Лет на кукавичјото гнездо) на македноски јазик да се купи?
   
  #268 MissChievous, 18 февруари 2015
  Последна промена: 18 февруари 2015
 9. MissChievous

  MissChievous Ingenious

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,084
  Допаѓања:
  7,013
  Дечки, има некаде во градов сеуште да се продаваат Lush производи? Не се сеќавам дека имам видено во подолг период... Да бидам поконкретна, им го барам Popcorn Lip Scrub производот. Или не мора да биде popcorn баш, знам дека имаат и некои други ароми.

  lush popcorn lip scrub.jpg
   
 10. JaMi

  JaMi Староседелец

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  6,492
  Допаѓања:
  14,402
  Да,имаш во Рамстор и Сити Мол.:)
  https://www.lush.com.mk/
   
  На MissChievous му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: