Каде можам да најдам? (општо) | Црнобело Форум

Каде можам да најдам? (општо)

Mila Kunis

Истакнат Член
15 февруари 2012
2,290
3,528
443
Скопје
Овде може да поставувате прашања каде можам да најдам облека,храна,пијалок,бела техника,џиџи миџи,добар козметичар/фризер и се друго што ќе ви падне на памет, а сте барале и не сте можеле да најдете :D
Верувам дека некој од форумџиите ќе може да помогне ;)

Па вака драги мои форумџии :D
Оваа тема ја отварам за да прашаме каде се наоѓа некое место,продавница,парфимерија и сл.
 

Alex M.

Староседелец
17 февруари 2012
330
523
693
London,UK
Еј каде можам да најдам блуза со знамето на Велика Британија по можност во Скопје? :D:D
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Filip_Ku

mAcIkA

Истакнат Член
14 февруари 2012
382
516
393
знајш онакви очила како на Џон ленон....:)
шознам наму на шеталиште шо е тоа за бижутерија кај хард рок :unsureпо тоа бижутериите во стаклената ,Марди ама сега потешко тоа ка це затопле малце...Можно е да најдиш и на тоа тезгите шо ги вадат кај горното Корзо..појма неам др место за во БТ..:)вО СК можеби има поголеми шанси да најдиш..
 

Jackal

Староседелец
13 февруари 2012
2,045
2,641
1,143
27
Битола
шознам наму на шеталиште шо е тоа за бижутерија кај хард рок :unsureпо тоа бижутериите во стаклената ,Марди ама сега потешко тоа ка це затопле малце...Можно е да најдиш и на тоа тезгите шо ги вадат кај горното Корзо..појма неам др место за во БТ..:)вО СК можеби има поголеми шанси да најдиш..
барав ама немаше... зато прашав некој да не знај кај има да најдам...
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: mAcIkA