1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Каде можам да најдам? (општо)

Дискусија во форумот 'Општи муабети' започната од Mila Kunis, 22 февруари 2012.

 1. Mila Kunis

  Mila Kunis Истакнат Член

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  2,279
  Допаѓања:
  3,528
  Овде може да поставувате прашања каде можам да најдам облека,храна,пијалок,бела техника,џиџи миџи,добар козметичар/фризер и се друго што ќе ви падне на памет, а сте барале и не сте можеле да најдете :biggrin
  Верувам дека некој од форумџиите ќе може да помогне ;)

   
 2. Jackal

  Jackal Староседелец

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  2,031
  Допаѓања:
  2,642
  кај можам да најдам ленонки во Битола или некаде на друго место..?
   
  На mAcIkA му/ѝ се допаѓа ова.
 3. mAcIkA

  mAcIkA Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  376
  Допаѓања:
  516
  ленонки??:)
   
 4. Alex M.

  Alex M. Староседелец

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  328
  Допаѓања:
  523
  Еј каде можам да најдам блуза со знамето на Велика Британија по можност во Скопје? :D:D
   
  На Filip_Ku му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Jackal

  Jackal Староседелец

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  2,031
  Допаѓања:
  2,642
  знајш онакви очила како на Џон ленон....:)
   
  На N|ghtmare_f и mAcIkA им се допаѓа ова.
 6. mAcIkA

  mAcIkA Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  376
  Допаѓања:
  516
  шознам наму на шеталиште шо е тоа за бижутерија кај хард рок :unsureпо тоа бижутериите во стаклената ,Марди ама сега потешко тоа ка це затопле малце...Можно е да најдиш и на тоа тезгите шо ги вадат кај горното Корзо..појма неам др место за во БТ..:)вО СК можеби има поголеми шанси да најдиш..
   
 7. Jackal

  Jackal Староседелец

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  2,031
  Допаѓања:
  2,642
  барав ама немаше... зато прашав некој да не знај кај има да најдам...
   
  На mAcIkA му/ѝ се допаѓа ова.
 8. ema09

  ema09 Истакнат Член

  Зачленет на:
  18 февруари 2012
  Мислења:
  225
  Допаѓања:
  411
  Солун видов има ... за во Битола немам досега сретнато ама види во "Zeiss"
   
 9. Hexasto

  Hexasto Истакнат Член

  Зачленет на:
  16 февруари 2012
  Мислења:
  1,082
  Допаѓања:
  1,631
  Кај може да најдам пари ама да не ги вратам? :rofl
   
  На Mnogo Bitno, Licno taa, Filip_Ku и уште 12 други им се допаѓа ова.
 10. Jackal

  Jackal Староседелец

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  2,031
  Допаѓања:
  2,642
  во банка ама ке ти треба пиштол и фантомка...
   
  На S.B., Trouble, Bum-Bum и уште 6 други им се допаѓа ова.

Сподели: