1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Каде е темата?/Има ли тема за...?

Дискусија во форумот 'Општи муабети' започната од Selma, 24 март 2012.

 1. I love you

  I love you Полноправен Член

  Зачленет на:
  12 јануари 2015
  Мислења:
  29
  Допаѓања:
  17
  Многу ти благодарам :*
   
 2. Метаморф

  Метаморф Истакнат Член

  Зачленет на:
  5 декември 2014
  Мислења:
  300
  Допаѓања:
  336
  Сакам да прашам дали има тема поврзана со здруженијава за заштита за животни нешто од тој тип?
   
 3. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  Прочита за набодувањето живи кокошки на вила од страна на ретардираните вевчанци и сакаш да си пишеш.

  Нема тема за здруженијата како Анима Дунди ама еве нешто поврзано со заштитата на животните. Полиции нешто ова она.
  http://forum.crnobelo.com/threads/Петиција-за-формирање-полиција-за-заштита-на-животни.4442/
   
 4. Метаморф

  Метаморф Истакнат Член

  Зачленет на:
  5 декември 2014
  Мислења:
  300
  Допаѓања:
  336
  Не треба да објаснувам зошто нели... :D
  Фала!
   
 5. Ditto+Maker

  Ditto+Maker Истакнат Член

  Зачленет на:
  8 декември 2014
  Мислења:
  351
  Допаѓања:
  254
  Има ли тема за искуства од странски форуми? Знам дека има тема за најдобри форуми, ама мене ми треба за странски форуми.
   
 6. JaMi

  JaMi Староседелец

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  6,460
  Допаѓања:
  14,377
  Мислам дека имаше тема,дали сте член на друг форум,а стриктно за странски форум нема.
   
  На Ditto+Maker му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Savana

  Savana Нов член

  Зачленет на:
  11 март 2016
  Мислења:
  5
  Допаѓања:
  15
  Имате ли тема каде :kafe(talk), слободно опуштено ке си разговараме?
   
 8. Saladin

  Saladin Unbaised
  Член на администрација

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,993
  Допаѓања:
  9,620
  Има. Слободно разгледај низ играчница.
   
 9. Savana

  Savana Нов член

  Зачленет на:
  11 март 2016
  Мислења:
  5
  Допаѓања:
  15
  Saladin ти благодарам (y)
   
 10. Pisces

  Pisces Истакнат Член

  Зачленет на:
  4 јули 2016
  Мислења:
  35
  Допаѓања:
  40
  Има тема за лични фотографии?(think)(think)
   

Сподели: