Каде е темата?/Има ли тема за...? | Црнобело Форум

Каде е темата?/Има ли тема за...?

Метаморф

Истакнат Член
5 декември 2014
299
334
173
25
Сакам да прашам дали има тема поврзана со здруженијава за заштита за животни нешто од тој тип?
 

Altaïr

Shinigami
23 јули 2012
5,855
2,673
1,683
Han Wavel
Сакам да прашам дали има тема поврзана со здруженијава за заштита за животни нешто од тој тип?
Прочита за набодувањето живи кокошки на вила од страна на ретардираните вевчанци и сакаш да си пишеш.

Нема тема за здруженијата како Анима Дунди ама еве нешто поврзано со заштитата на животните. Полиции нешто ова она.
http://forum.crnobelo.com/threads/Петиција-за-формирање-полиција-за-заштита-на-животни.4442/
 

Метаморф

Истакнат Член
5 декември 2014
299
334
173
25
Прочита за набодувањето живи кокошки на вила од страна на ретардираните вевчанци и сакаш да си пишеш.

Нема тема за здруженијата како Анима Дунди ама еве нешто поврзано со заштитата на животните. Полиции нешто ова она.
http://forum.crnobelo.com/threads/Петиција-за-формирање-полиција-за-заштита-на-животни.4442/
Не треба да објаснувам зошто нели... :D
Фала!
 

Ditto+Maker

Истакнат Член
8 декември 2014
351
254
373
Bookworld
Има ли тема за искуства од странски форуми? Знам дека има тема за најдобри форуми, ама мене ми треба за странски форуми.
 

JaMi

Староседелец
22 февруари 2012
6,520
14,428
1,683
Таму каде што треба
Има ли тема за искуства од странски форуми? Знам дека има тема за најдобри форуми, ама мене ми треба за странски форуми.
Мислам дека имаше тема,дали сте член на друг форум,а стриктно за странски форум нема.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Ditto+Maker

Savana

Нов член
11 март 2016
5
15
3
Имате ли тема каде :kafe(talk), слободно опуштено ке си разговараме?