1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Каде е темата?/Има ли тема за...?

Дискусија во форумот 'Општи муабети' започната од Selma, 24 март 2012.

 1. Selma

  Selma Ingenious

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  4,375
  Допаѓања:
  7,071
  Понекогаш ми се случило да не можам да најдам некој атема, занејќи дека ја има или еднаш отворив тема, за веќе имало таква тема. За да не се лсучува ова прашајте овде.

  Е јас сакам да прашам дали има некој атема за Велигден или за шарање на Велигденски јајца?
   
 2. Scars

  Scars Староседелец

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  2,227
  Допаѓања:
  3,541
  мислам дека нема :)
   
 3. Mila Kunis

  Mila Kunis Истакнат Член

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  2,279
  Допаѓања:
  3,528
  Баш вчера мислев да отворам, еве сега ќе средам тоа :)
   
 4. Dr.Gonzo

  Dr.Gonzo Истакнат Член

  Зачленет на:
  23 февруари 2012
  Мислења:
  651
  Допаѓања:
  1,915
  Еееј свака част Sarah едно кафе да се напиеш сабајле од мене за темава:kafe
   
  На Selma му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Selma

  Selma Ingenious

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  4,375
  Допаѓања:
  7,071
  Имаше една тема за андроид апликации, ај некој нека ми даде линк, неможам да ја најдам. :D
   
 6. LadyInPink

  LadyInPink Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  1,239
  Допаѓања:
  1,758
  На Selma му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Mila Kunis

  Mila Kunis Истакнат Член

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  2,279
  Допаѓања:
  3,528
  Каде е темата „Вашата свадба“ или нешто така беше, како би сакале да изгледа вашата свадба ?
   
 8. Selma

  Selma Ingenious

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  4,375
  Допаѓања:
  7,071
  Една тема од Хип Хоп, нешто за договори за возење велсипед.... треба да префрлам некои мислења а никаде ја нема темата.
   
 9. LadyInPink

  LadyInPink Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  1,239
  Допаѓања:
  1,758
  Имаше една тема за дали има песна со нашето име? Каде е?
   
 10. WomanInRed

  WomanInRed Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  1,324
  Допаѓања:
  3,218
  На LadyInPink му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: