Каде е темата?/Има ли тема за...?

  • Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

MissChievous

Ingenious
17 февруари 2012
5,084
7,013
1,683
Huntington Beach, California
silence-all-i-want-to-say.tumblr.com
Каде е темата за есенски фотографии никако да ја надам,ајде некој нека ми ја линкува.
Фала :)
Едно време тука се постираше на таа тема, не знам дали на неа си мислела. Посебна само за есенски фотографии мислам дека нема.

Едит: Ништо, ништо, не го глеј мојот коментар, читни го на Саладин погоре. :zelen
 
  • Like
Reactions: JaMi

I love you

Полноправен Член
12 јануари 2015
29
17
8
21
Извинете што ќе ве намачам ама сакам да прашам дали има тема за групата One direction?
Ви благодарам од напред. :*