1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Каде е темата?/Има ли тема за...?

Дискусија во форумот 'Општи муабети' започната од Selma, 24 март 2012.

 1. Saladin

  Saladin Unbaised
  Член на администрација

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,993
  Допаѓања:
  9,620
  Лични мислиш лично некој што ги направил? Има повеќето се во дводимензионална уметност подфорумот.
   
  На Pisces му/ѝ се допаѓа ова.
 2. WolfGirl

  WolfGirl Староседелец

  Најактивен член

  Зачленет на:
  21 јуни 2016
  Мислења:
  201
  Допаѓања:
  120
  Ima li tema za vaseto kafe preku slika ? Sretnav takva na eden drug forum , pa bi sakala i tuka da ima takva ( dokolku nema momentalno ) :)
   
 3. ile.jovanovski19

  ile.jovanovski19 Истакнат Член

  Зачленет на:
  26 јуни 2017
  Мислења:
  15
  Допаѓања:
  2
  Има тема за патување во странство или тема што да ставам во багаж

  Sent from my 5010X using Tapatalk
   

Сподели: