1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
ile.jovanovski19
Последна активност:
18 јануари 2019 во 10:44
Зачленет на:
26 јуни 2017
Мислења:
15
Допаѓања:
2
Поени од трофеи:
103
Роденден:
11 јуни 1995 (Возраст: 24)

Сподели:

ile.jovanovski19

Истакнат Член, 24

ile.jovanovski19 последен пат беше виден/а како:
18 јануари 2019