Испукајте се

LMFAO

Истакнат Член
8 април 2012
381
301
63
Ме нервираат децата од мојот клас. Прават САМО глупави работи и мислат дека се смешни. Ама ќе се издржи уште една година. :D
Па и ти обиди се да правиш глупави работи, и да си мислат дека си смешна. :)
Ќе ти биде жал кога ќе завршуваш средно, и мене ме нервираат некои личности од мојот клас.. секако и јас им одам на живци на некои, ама сега кога имам уште 3 недели до крајот на средното образование, жал ми е. (worried)

Инаку, ме нервира што не можам да спијам навечер, и тоа станува се почесто и почесто. |-(
 

МериСелест

Староседелец
24 април 2012
2,009
3,215
1,143
Знам дека ке ми помине,знам...ке се разбудам од кошмарот.Ке бидам добро.Ова е само лош ден,утре само ке се смеам на ова,сигурна сум.Ке бидам добро.Се ке се среди,знам.
 

Viktor k

Староседелец
4 мај 2012
827
537
1,103
34
Скопје
Ме нервират турски - индиски серии. Ми оди на нерви што државава наша повеќе мисли за пензионерите од колку за младите! Смрт е да се возиш во автобус во Вторник и Петок пензионерски денови или т.н ЗОМБИ АВАНТУРА додуша овие кој ја донеле оваа одлука воопшто не ни користат јавен превоз нели? Ме нервира што може секој да протестира за што ќе му текне еве баш денес имаше едни протести утре има други ко да не сме 21 век па после овој бил виновен оној абе сами неможеме државав да си ја средиме и секој друг е виновен освен самите ние! Е сега како сме ние виновни ? сакаме подобро здраство , образование и слично а први сме еј слушај он е на тој син стај му 5 попушти му зашо да се мачи детето? Не лечат неписмени луѓе овие носат опрема за да фаќа прашина коа се зима ат дипломи со врски а се учи од стара литература и пак Цацко ни е крив!
 

ace_rot

Полноправен Член
11 мај 2012
72
98
18
40
Tetovo
уф што ги мрзим турските и индиските серии циганишта (n)
 

990Freak

Староседелец
12 март 2012
1,275
1,911
1,123
Kumanovo
Да им е*у фамилију капиталистичку!! 200 000 евра за операцију?!?! Човек још не почнаја да живи, а заврши га живот...
Друже Ѓоко, нека ти е лсна земја...
 

990Freak

Староседелец
12 март 2012
1,275
1,911
1,123
Kumanovo
баба Не са нормални кј отидна светов цц
У курац брате. Отиде у курац. Другар беше болан од леукемију, немога да ,собере 35 000 евра, или 20% од суму за туј операцију, која требаше да му се направи у Лондон. Конзилиум би му покрија 80%. Ама пошто смо много хуман народ, ичера му беше сахрана... на 21 годину... Куде отиде човечанство, у пичку матер ...
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: ace_rot

Redhead

Bookworm
23 февруари 2012
1,060
2,039
1,133
Neverland
Преку глава ми е од кукавици и себични луѓе кој не гледаат подалеку од носот.:banghead:banghead:banghead
И доста ми е веќе од драми, немам сила повеќе да се замарам со небитни работи.