Испукајте се

Coelho

Староседелец
2 април 2012
287
493
663
Скопје
Драги професори и професорки,

Ве молам пробајте да сфатите дека не постои само вашиот предмет. Не задавате само вие проектни задачи, домашни, есеи и истражувања.

Понатака - покрај училиштето, ние учениците, имаме и други работи. Можеби некој е 2 часа на Француски, 1 и пол час на Англиски или 1 час на Египетски, клавир, фотографија или стрижење на овци - не е битно.

Вашите аргументи и жалби како ние го запоставуваме вашиот предмет се нерелевантни и (пардон) чисто срање.

Искрено Ваш - јас.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Eva

mila mila

Истакнат Член
31 март 2012
192
154
343
Да ти го е**м животот,и сите луѓе што незнаат што сакаат од него.Аааааааааааааааааааа...................
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Trouble and Scars31

Eva

Староседелец
19 февруари 2012
107
100
1,043
Живот-------не фер.
ААА зошто мора да се меша секој во сешто?!!?!??! нека си гледа своето а не да се грижи за туѓи проблеми...Ќе извает муабети.....и кој е крив..јас -.- Страшна работаа. :mad::banghead:stomp
 

Succubus

Истакнат Член
28 февруари 2012
562
835
393
under your skin.
Оди у пичку материну и заглави се тамо! Не знам зашо ми го уништуваш живото уште?? НЕ ЗНАМ НИ ЈА ЗАШО ГО ДОЗВОЛУВАМ ТОА!!!
Глупача над глупачите ! :banghead
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: КрисТина К.

LadyInPink

Истакнат Член
14 февруари 2012
1,236
1,749
113
Малку таму, малку овде...
Не сме се виделе сто години, не си пратила порака, не си кренала телефон да прашаш дали сум жива или умрев, а сега се среќаваме на улица и ајде гушкање, лигавење.
Не, срце, нема потреба!
Очигледно е за сите дека не сме во најдобри односи, зошто да глумиме?
пред кого? Пред татко ми и дечко ти кои знаат најдобро што ни е?
Глупаво е!
Нема потреба, ме познаваш доволно добро за да знаеш дека од такво лигавење ми е преку глава...
Дека такво лигавење имав 15 години во животов, со личност која доведе до ова што ние две не сме во конткат како порано и сега и ти тргнуваш по нејзините стапки...
Мене ме учеше дека не треба да сум како неа, а сега ти си таа која се претвора во неа...
Ајде бе, дај да не глумиме. Една крв ни тече низ вените, зарем можеме да сме поинакви?!
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Luckky