Испукајте се

Trouble

Староседелец
6 март 2012
1,516
2,611
1,123
Мразам луѓе шо седнале у кафич, сакаат на два пикавци да им се мења пепељара а незнаат да ја изгасат цигарата :mad Мразам да им ги гасам цигарите, мразам цигари!!! :banghead Не за друго него еднаш и кантата ми се запали од вакви идиоти, а јас не сум ни приметила дека уствари не е изгасена цигарата (пошо нели од што имам "малку" работа уште и тоа ми фали да глеам) и бап у канта со сите книфчиња од шеќер, салфетчиња и разно разни хартифчиња... ма кафичот ќе го запалам не за друго :frantic
 

Redhead

Bookworm
23 февруари 2012
1,060
2,039
1,133
Neverland
Мразам кукавици. Можеш да идеш во три лепе пи:cenzuraке материне. Илузии само. Како може на човек да му падне маска да се чудиш. Ах што не си ја слушам таа моја интуиција. Секогаш ма баш секогаш знам што ќе се случи. Страшна работа е женската интуција, ама кој да ја слуша :banghead
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Ghtalpo

Ghtalpo

Староседелец
27 февруари 2012
2,656
3,335
1,153
Жал ми е што те трпи ама мора сирота жена,мивка од човек си,никогаш нит сум те сакал нит ќе те сакам како човек.
Требала убаво очи да отвара.Да ја лажеш дека има протести за да не ја изнесеш во град еднаш во сто години,арам нека ти е и лагата и душата себична што ја имаш
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Bum-Bum

LMFAO

Истакнат Член
8 април 2012
381
301
63
Ме нервира што ми се направи акна на носот точно 1 ден пред матурата. Сликите ги средив на фотошоп, сега се плашам што ќе биде кога ќе се видам на ЦД-то. :ladno
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: JaMi

Scars

Староседелец
17 февруари 2012
2,229
3,538
1,143
зошто едноставно вие си мислите дека јас немам живот? дали мислите дека уште ќе ви изигрувам заморче? се изморив веќе,немам сили за ништо се изморив... и да ви кажам само дека не чувствувам никаква разлика од што сум преморена од се ! :banghead :mad :place
 

Trouble

Староседелец
6 март 2012
1,516
2,611
1,123
Зошто ли сите Американце се толку отруени со Господ? АМАН! Јас си имам свое мислење и свои верувања, неможеш да ми докажеш ништо, посебно не затоа шо си Американец, затоа шо једино у животот шо знаеш е ТРЕВА и ГОСПОД :mad Подалеку од овие две не си видел у животот а и неможеш да видиш! Глуп си, како да ти кажам веќе незнам... Остај што толку слепо веруваш во Господ, него шо неможам да ти докажам некои ствари, тоа се нервирам, ќе ти е:cenzuraм простилукот...
Ми викаш "The devil played tricks on your mind that's why you don't trust in God" Wtf? Каков ѓавол бре какви курчеви карики. Тебе ми те има изиграно ѓаолот мил мој, тебе и сите Американци воедно.... БУЛШИТ! Се одјавувам тука, дур не сум скршила нешто по дома :gjavol (Не разбирам зошто мама ми се налути кога скршив вазна. Беше стара и кинеска а не наша :D )
 

МериСелест

Староседелец
24 април 2012
2,009
3,215
1,143
Tи си еден глуууууууууууууууууп сељак.Остави ме на мирааааааааааааааааааааааааа :mad помина твоето време,не сакам повеке ништо со тебе.GET LOST.НЕ ТЕ САКАМ ПОВЕКЕ.ОСТАВИ МЕ ДА СИ ГО ЖИВЕАМ ЖИВОТОТ.ААААААААААААААА:gjavol
 

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
3,103
7,519
1,183
Big Sur
Мавни ми се веќе од соба, имаш свој стан ебате! Знам. Се’ што по 100 пати кажуваш, го знам напамет. И јас сакам дома ко дома да се осеќам, ама нема. Помири се со тоа и готово. Ни јас, ни ти нема да смениме ништо. Live with it, ебате.
Само седиш и ко слугинче ме третираш, па уште тебе ти фали нешто. Што? Дворски шутови и фаци да те китат со злато?
Кој курац веќе треба да направам за сите да сте задоволни? Да се обесам на топола? Важи. Тогаш комотно ќе може да си изигравам вреќа за ударање. Викајте, урлајте, ударајте. Барем ништо нема да осетам, иако и сега доста отрпнав.
Не сум ви издувен филтер. Ајде, најмала е, ќе трпи се’ што сакаме да кажеме, а немаме муда да си го кажеме во лице. А јас на кого да се искажам, м? Трпи, чувај во себе. Нема проблем.
Преку онаквото веќе од тоа солење памет. Кажи и’ на неа ако ти смета. Јас сум пробала, неуспешно.
Кој фактор сум јас? Јас себе не можам да се средам, мои купишта проблеми ми тапкаат во место, па уште сум должна секој ден да трпам исти муабети? Ма гони се! Сите гонете ми се од дома!
Радо би седела сама отколку со туѓинци да го делам она што некогаш било мое.
Да, може сум скржава, но што сум добила јас од таа фаца извини? Три реда квази-смешен муабет? Дај на газ да паднам.
Чекај, полошо следи допрва, ќе го запознаеш буквалното значење на „Пеколно лето“, ова е само загревањето, стрпи се. Не си видела ни пола од тоа што е. А тогаш да видам госпожа од златни кафез како ќе се однесуваш?
Јас навикнав, ќе стиснам заби некако, а вие очи ваѓајте си.
Не ме мешајте мене, не ме користете ко оружје за убедување и манипулација!
Оставете ме веќе еднаш на мира аман! (:|