Им благодарам на...

Bum-Bum

Истакнат Член
3 март 2012
1,126
1,845
423
Еден досаден град
Им благодарам на мама и на тато што ме направиле,
на баба и на дедо што ме сочувале..
на мама што ме учи постојано и ме прави се подобар човек
на мама и тато што се секогаш тука за мене....
на брат ми и другарите што ми го прават секој ден поубав
на мојата Бела што ми ја враќа насмевката на лицето безразлика на се

Им благодарам што се дел од мојот живот...и го прават онаков како што е ...:zelen
 

Hip.Hop_MKD

Староседелец
15 февруари 2012
2,204
3,933
743
Сакам да му се заблагодарам на Dr.Gonzo што денеска одвои дел од своето време и нерви и ми помагаше да се научам да скејтам. Секако нервите беа доста битен фактор, неговите денеска беа челични па успеа да излезе со мене некако со на крај и секако голема благодарност од мене до тебе Даскале... x)
 

Rosana

Староседелец
24 јуни 2012
267
499
1,063
му бладодарам на господ што сакал да постојам на овој свет, на мама и тато и на сите оние љуѓе кои ги сакам и се покрај мене :)
 

Kiril

Активен Член
24 јуни 2012
181
127
43
35
Струмица
Благодарен сум што нештата не се полоши одколку што се. Бидејки без разлика колку работите се лоши, тие можат некогаш и да бидат полоши. Од другата страна сум премногу благодарен на Господ за сите благослови досега, затоа што без него можеби утре јас нема да ги отворам очите или повторно да го вдишам воздухот.
Благодарен сум им и на мојата фамилија, моите другари и пријатели кои сеуште се со мене и ме подржуваат и во лошо и во арно. :)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Rosana

freak

Староседелец
18 јуни 2012
190
120
1,043
27
Битола
Им благодарам на родителите за тоа што ме извадија на добар пат и се што ќе посакам го имам. Им благодарам на сестрите затоа што се секогаш тука за мене за да помогнат во се она што ми треба. Им благодарам на другарките и другарите за сите луди и незаборавни моменти поминати заедно, за сите солзи пролеани. Му благодарам на една посебна особа што ми ја врати довербата во машките. Со него научив дека сеуште постојат кавалери и мажи кои ја ценат не само надворешната ами и внатрешната убавина. СИТЕ ГИ САКАМ !!! :wavespin
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Prashina and Gemini

Lollypop

Истакнат Член
26 декември 2012
251
197
143
Им благодарам на сите присутни во мојот живот што го направиле убав а и на сите што излегле од него и што ми ги направиле уште поубав :D
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Caci

Anakin

Истакнат Член
23 август 2012
869
977
203
На тета зошто е тука за мене цел живот и зошто многу ја сакам, му благодарам на мојот партнер зошто постои маж каков што никогаш не сум мислела дека постои! И благодарам на мојата најверна пријателка затоа што е најкул и напаметна и најмрдната личност и што е моја !!!!