Им благодарам на...

Lepaa

Истакнат Член
2 декември 2012
985
1,704
393
Им благодарам на сите што си ги открија маските позади кои се криеја и конечно ми ги отворија очите.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Tantara and Rosana

84 sk_Y ^_-

Староседелец
21 ноември 2012
595
825
1,093
На росителите што ми го подарија животот , на општо цела фамилија , на оние кои биле тука кога мене ми било најтешко . :)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Tantara and melpomena

Kalino.Mome

Полноправен Член
29 декември 2012
53
78
18
На родителите кои безрезервно ме поддржуваат за се, дури и кога не заслужувам.
На гените кои ми овозможуваат да јадам премногу, а да не се дебелеам. :cool:
На кумата која ми дала убаво име. :showoff
 

Aleksis

Jukebox
4 април 2013
1,443
2,543
1,133
Им благодарам на родителите кои ме воспитаа најдобро што можеа.Им симнувам капа затоа што успеаа да се справат со мене иако бев ултра темпераментна во пубертетските денови,и не беше баш лесно да се разговара со мене или било што останато :D (се прашувам дали и јас би можела да бидам таков добар родител)
Им благодарам на оние кои вистински ме ценат и почитуваат,ме сакаат и ми веруваат...секогаш се со мене и сакам секогаш да се со мене,затоа што на овој свет е премногу тешко да си сам!
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Tantara and theowndemon

Tantara

Староседелец
31 октомври 2013
456
694
1,103
И благодарам на мојата другарка што постои. Ги немам многу искрени и вистински или што се разбираме меѓусебно и се сфаќаме. Оваа ми е една и живот вредна. Се би дала за неа. Од неа научив како е да си несебичен, како да пребродувам тажни моменти, како да уживам од срце во среќата и како е да си подобра личност :) Пресреќна сум што ја имам. Реткост е нејзиното пријателство и среќна сум што ја имам во животов!
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Prashina