1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Известувања за нови колекции, попусти, распродажби, промоции

Дискусија во форумот 'Мода и облека' започната од Ivance, 17 февруари 2012.

 1. Verstraeten

  Verstraeten Нов член

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  3
  Допаѓања:
  1
  Провери на фб страната на Уникат Битола
   
 2. Мации *

  Мации * Нов член

  Зачленет на:
  19 јуни 2012
  Мислења:
  8
  Допаѓања:
  11
  Во Битола во „ Бибона “ има распродажба, ефтини а преубави штикли, ниски сандали .. :)
   
 3. Marick14

  Marick14 Истакнат Член

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  3,279
  Допаѓања:
  2,353
  Во Космос (СОлун) има попусти од 15ти овој месец.
   
 4. Dolphine

  Dolphine Истакнат Член

  Зачленет на:
  25 јуни 2012
  Мислења:
  304
  Допаѓања:
  302
  Речиси секаде има попусти овој период. Тие што сеуште не сте купиле ништо, побрзајте, бидејќи попустите би требало да траат некаде до 1 септември.
   
 5. Tifani

  Tifani Нов член

  Зачленет на:
  3 октомври 2012
  Мислења:
  10
  Допаѓања:
  2
  девојки каде да најдам вакви панталони? :)
  [​IMG][​IMG]
   
  На JaMi му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Dolphine

  Dolphine Истакнат Член

  Зачленет на:
  25 јуни 2012
  Мислења:
  304
  Допаѓања:
  302
  Провери во Zara и Mango. Според новите колекции би требало да има.
   
 7. Mila Kunis

  Mila Kunis Истакнат Член

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  2,279
  Допаѓања:
  3,527
  Во Теранова има некој попуст до минус 50% :)

  А во Карфур има лореал шампон,регенератор и капки за 300 ден. на промоција.
   
 8. Lepaa

  Lepaa Истакнат Член

  Зачленет на:
  2 декември 2012
  Мислења:
  985
  Допаѓања:
  1,704
  Во Schatze има големи попусти, меѓу кои и на лаковите на Флормар со 50% попуст за само 50ден.
   
  На Mila Kunis и Ана-Каренина им се допаѓа ова.
 9. Lepaa

  Lepaa Истакнат Член

  Зачленет на:
  2 декември 2012
  Мислења:
  985
  Допаѓања:
  1,704
  Во Космо за 30мл и 50мл се добива помалата ташна а за 100мл се добива големата торба 21727_511226008902508_854702245_n.jpg 374476_511180395573736_830898932_n.jpg
   
 10. Mila Kunis

  Mila Kunis Истакнат Член

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  2,279
  Допаѓања:
  3,527
  Во Евроазија во ГТЦ и Сити галери има 70% попуст.
   
  На JaMi и Sugar им се допаѓа ова.

Сподели: