Известувања за нови колекции, попусти, распродажби, промоции

Мации *

Нов член
19 јуни 2012
8
11
3
27
Bitola
Во Битола во „ Бибона “ има распродажба, ефтини а преубави штикли, ниски сандали .. :)
 

Dolphine

Истакнат Член
25 јуни 2012
304
302
63
Речиси секаде има попусти овој период. Тие што сеуште не сте купиле ништо, побрзајте, бидејќи попустите би требало да траат некаде до 1 септември.
 

Mila Kunis

Истакнат Член
15 февруари 2012
2,279
3,528
443
Скопје
Во Теранова има некој попуст до минус 50% :)

А во Карфур има лореал шампон,регенератор и капки за 300 ден. на промоција.
 

Lepaa

Истакнат Член
2 декември 2012
985
1,704
393
Во Космо за 30мл и 50мл се добива помалата ташна а за 100мл се добива големата торба 21727_511226008902508_854702245_n.jpg374476_511180395573736_830898932_n.jpg