1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Известувања за нови колекции, попусти, распродажби, промоции

Дискусија во форумот 'Мода и облека' започната од Ivance, 17 февруари 2012.

 1. Ivance

  Ivance Нов член

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  12
  Допаѓања:
  5
  Темава е всушност да известуваме кога во одредени продавници доаѓа нова колекција, интересна и поволна и посебно во најактуелните продавници. Потоа кога во одредени продавници започнуваат попустите. Распродажба!!!
  И секако промоции како на пример купуваш едно добиваш две итн..
  Па ако имате некоја новост,споделете :)
   
 2. emzzy

  emzzy Староседелец

  Зачленет на:
  25 февруари 2012
  Мислења:
  1,374
  Допаѓања:
  1,871
  Охрид во Жанро кај скаличките, сите цени на пола беа пред некоја недела, мислам и дека уште се..
   
  На Ivance му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Mila Kunis

  Mila Kunis Истакнат Член

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  2,279
  Допаѓања:
  3,528
  Во Џордан денес местеа нова роба. Имаше многу убави штикли (inlove)
   
  На Ivance му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Marick14

  Marick14 Истакнат Член

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  3,279
  Допаѓања:
  2,353
  Колку пари беа штиклите?
   
 5. Mila Kunis

  Mila Kunis Истакнат Член

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  2,279
  Допаѓања:
  3,528
  Ау машко се интересира :giggle Незнам затворено беше пошо местеа роба,од надвор ѕирнав јас :)
   
  На Marick14 му/ѝ се допаѓа ова.
 6. emzzy

  emzzy Староседелец

  Зачленет на:
  25 февруари 2012
  Мислења:
  1,374
  Допаѓања:
  1,871
  Во COnverse да не има нешто попусти? Или Nike? :D
   
 7. Marick14

  Marick14 Истакнат Член

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  3,279
  Допаѓања:
  2,353
  За швалерката. :D
   
  На Ivance му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Natenceto

  Natenceto Истакнат Член

  Зачленет на:
  6 март 2012
  Мислења:
  1,029
  Допаѓања:
  1,193
  Теранова - 70% - на плоштадот Македонија - Скопје
   
 9. Marrie

  Marrie Староседелец

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  507
  Допаѓања:
  802
  Пред некој ден бев Охрид и имаше попусти.
  Не носев многу пари во мене, бев тргната по нешто друго. Инаку ќе се изнакупев пантолончиња во боја, беа 600-700 денари, а имаше и ефтини џемперчиња.
   
 10. LadyInPink

  LadyInPink Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  1,239
  Допаѓања:
  1,758
  Каде пантолончињата??:)
   
  На Ivance му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: