Известувања за нови колекции, попусти, распродажби, промоции

Marrie

Староседелец
13 февруари 2012
507
803
693
Ау Лејди, искрено не ги знам имињата од бутиците, ама во повеќе имаше.
 
  • Like
Реакции: LadyInPink

Ivance

Нов член
17 февруари 2012
12
5
3
25
Девојки дали знаете каде има гумени чизми ,освен во трафик
 

Aaliyah

Староседелец
13 февруари 2012
887
1,090
1,093
Скопје
Да не знаете каде можам да најдам ваква сукња ? Итно ми е :) ( во Скопје )