1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Известувања за нови колекции, попусти, распродажби, промоции

Дискусија во форумот 'Мода и облека' започната од Ivance, 17 февруари 2012.

 1. Marrie

  Marrie Староседелец

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  507
  Допаѓања:
  802
  Ау Лејди, искрено не ги знам имињата од бутиците, ама во повеќе имаше.
   
  На LadyInPink му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Ivance

  Ivance Нов член

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  12
  Допаѓања:
  5
  Девојки дали знаете каде има гумени чизми ,освен во трафик [​IMG]
   
 3. Bojana B.

  Bojana B. Нов член

  Зачленет на:
  4 април 2012
  Мислења:
  3
  Допаѓања:
  3
  vo beverli na prizemje ima prodavnicka so interesni fustancinja, helancinja i bluzicki, se e po 300 denari... :))
   
 4. Mila Kunis

  Mila Kunis Истакнат Член

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  2,279
  Допаѓања:
  3,528
  Таму секогаш се по 300 :) Дака Фешн се вика :)
   
  На Ivance и Bum-Bum им се допаѓа ова.
 5. Aaliyah

  Aaliyah Староседелец

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  887
  Допаѓања:
  1,090
  Да не знаете каде можам да најдам ваква сукња ? Итно ми е :) ( во Скопје )
  [​IMG]
   
 6. JaMi

  JaMi Староседелец

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  6,460
  Допаѓања:
  14,377
  мислам дека има во продавниците на -Купи ефтино -:)
   
  На Aaliyah му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Aaliyah

  Aaliyah Староседелец

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  887
  Допаѓања:
  1,090
  А кај се наоѓаат продавниците ? :sram
   
 8. emzzy

  emzzy Староседелец

  Зачленет на:
  25 февруари 2012
  Мислења:
  1,374
  Допаѓања:
  1,871
  На JaMi и Aaliyah им се допаѓа ова.
 9. TheBookaholic

  TheBookaholic Истакнат Член

  Зачленет на:
  13 јуни 2012
  Мислења:
  34
  Допаѓања:
  35
 10. Aaliyah

  Aaliyah Староседелец

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  887
  Допаѓања:
  1,090
  Да не има некој видено вакви сандалки низ градов ? :)
  [​IMG]
   

Сподели: