Известувања за нови колекции, попусти, распродажби, промоции

Marrie

Староседелец
13 февруари 2012
509
803
693
Ау Лејди, искрено не ги знам имињата од бутиците, ама во повеќе имаше.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: LadyInPink

Ivance

Нов член
17 февруари 2012
12
5
3
29
Девојки дали знаете каде има гумени чизми ,освен во трафик
emoticon-0100-smile.gif
 

Aaliyah

Староседелец
13 февруари 2012
888
1,090
1,093
Скопје
Да не знаете каде можам да најдам ваква сукња ? Итно ми е :) ( во Скопје )
51717320.jpg