1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Идеја за подарок

Дискусија во форумот 'Општи муабети' започната од Smiley_1996, 18 февруари 2012.

 1. Marija123

  Marija123 Нов член

  Зачленет на:
  22 јануари 2018
  Мислења:
  9
  Допаѓања:
  7
  Убава ти е идеата ама сакам и нешто да му купам што би му значело и би го чувал
   
  На pozdrav eden topol му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
  Јас ко машко би ти рекол рачен часовник. Често сакаме да ги носиме на рака посебно кога ни се поклон од женската.
   
  На Marija123 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Marija123

  Marija123 Нов член

  Зачленет на:
  22 јануари 2018
  Мислења:
  9
  Допаѓања:
  7
  друга идеа дека си машко друго што би те изненадило
   
  На Makedonec му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
  Нај нај искрено. Женска ми најдраго би ми било да ми даде рачен часовник или парфем и тоа ќе ми биде мило, премногу драго но нема да ми биде шокантно изненадување па да треба да го памтам со години. Но да ме џитне во кревет после даден и најмал поклон, во некое необично изданија како што не сме биле до сега, ќе ми биде големо изненадување, а и ќе го памтам тоа зш спомените се памтат. Но сепак нз, човек од човек сите сме различни, нз дечко ти што највеќе сака. На крај што и да е битно од срце дај го.
   
  На Marija123 му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Marija123

  Marija123 Нов член

  Зачленет на:
  22 јануари 2018
  Мислења:
  9
  Допаѓања:
  7
  neznam sto saka ama romanticar e pa sekako kje napravam nesto so svekji nesto livcinja od rozi nekoa ubava pesna a za poklon kje mi tekne belkim nesto
   
  На Makedonec му/ѝ се допаѓа ова.
 6. pozdrav eden topol

  pozdrav eden topol Истакнат Член

  Зачленет на:
  10 ноември 2017
  Мислења:
  606
  Допаѓања:
  345

  Батали ливчиња рози и миризливи свеќи, мажите не приметуваат ништо од тоа...
  Незнам со колку пари располагаш за да ти дадам идеја, но не е лошо да земеш некој викенд аранжман во некој хотел со спа центар и тд...и јасно ти е дека ќе биде вредно за паметење;)
   
  На Makedonec му/ѝ се допаѓа ова.
 7. incule

  incule Староседелец

  Зачленет на:
  5 јануари 2015
  Мислења:
  731
  Допаѓања:
  121
  Ручек некаде,романтична вечера,нешто за носење фармерки,блуза,чоколадо,домашна торта,домашен ручек
   
 8. Prashina

  Prashina Староседелец

  Зачленет на:
  28 јуни 2013
  Мислења:
  1,323
  Допаѓања:
  3,007
  1.shishe za Voda Od kares
  2.ranec
  3.jakna
  4. Koshulce ili majca
  5.shalce
  6. Ednodneven zaednichki izlet vo solun ili sofija
  7. Spa vikend
  8. Patiki
  9. Trenerki
  10. Majca so interesna aplikacija
  11. Kapa
   
  На incule и violetmoon им се допаѓа ова.
 9. escape

  escape Староседелец

  Зачленет на:
  20 октомври 2012
  Мислења:
  2,183
  Допаѓања:
  2,248
  А да му купиш едно шише квалитетно вино? Таман да не го заборавите и св. Трифун. :)
   
  На Makedonec, Marija123, incule и уште 1 член му се допаѓа ова.
 10. violetmoon

  violetmoon Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  11 декември 2012
  Мислења:
  2,620
  Допаѓања:
  5,695
  Таман има и винца сега со посвети што ги прават со нарачка, ем ќе си пивнат ем шишето ќе му остане за спомен. :)
   
  На escape му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: