Идеја за подарок

escape

Староседелец
20 октомври 2012
2,211
2,301
1,153
Skopje
www.facebook.com
Mojot decko ne e po pienjeto ic vinoto samo taka za ukras moze da mu stoe
Па знаеш виното колку што повеќе стои толку по квалитетно е, таман може да го чува до некој побитен момент па до тогаш може ќе пропие па ќе се напие чашка две. :)
 

pozdrav eden topol

Истакнат Член
10 ноември 2017
606
345
63
Mojot decko ne e po pienjeto ic vinoto samo taka za ukras moze da mu stoe
Мислам дека е најдобро ништо да не си поклоните еден на друг..штедите пари за летен одмор..батали поклони.....Отидите некаде на боза и баклава и толку....(party)
 
  • Like
Реакции: Marija123

Marija123

Нов член
22 јануари 2018
9
7
3
19
Мислам дека е најдобро ништо да не си поклоните еден на друг..штедите пари за летен одмор..батали поклони.....Отидите некаде на боза и баклава и толку....(party)
na leten odmor sekako kje odime a sega kje najdam nesto sto kje mu e potrebno
 
  • Like
Реакции: pozdrav eden topol