1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Идеја за подарок

Дискусија во форумот 'Општи муабети' започната од Smiley_1996, 18 февруари 2012.

 1. Marija123

  Marija123 Нов член

  Зачленет на:
  22 јануари 2018
  Мислења:
  9
  Допаѓања:
  7
  Mojot decko ne e po pienjeto ic vinoto samo taka za ukras moze da mu stoe
   
 2. escape

  escape Староседелец

  Зачленет на:
  20 октомври 2012
  Мислења:
  2,183
  Допаѓања:
  2,248
  Па знаеш виното колку што повеќе стои толку по квалитетно е, таман може да го чува до некој побитен момент па до тогаш може ќе пропие па ќе се напие чашка две. :)
   
 3. pozdrav eden topol

  pozdrav eden topol Истакнат Член

  Зачленет на:
  10 ноември 2017
  Мислења:
  606
  Допаѓања:
  345
  Мислам дека е најдобро ништо да не си поклоните еден на друг..штедите пари за летен одмор..батали поклони.....Отидите некаде на боза и баклава и толку....(party)
   
  На Marija123 му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
  Тогаш може е најдобро да отидете некаде малку на одмор бар за викенд.
   
  На Marija123 му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Marija123

  Marija123 Нов член

  Зачленет на:
  22 јануари 2018
  Мислења:
  9
  Допаѓања:
  7
  Moze
   
  На Makedonec му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Marija123

  Marija123 Нов член

  Зачленет на:
  22 јануари 2018
  Мислења:
  9
  Допаѓања:
  7
  na leten odmor sekako kje odime a sega kje najdam nesto sto kje mu e potrebno
   
  На pozdrav eden topol му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: