За што сте дојдени на форумов?

pozdrav eden topol

Истакнат Член
10 ноември 2017
606
347
63
Тоа го прават други - како ти на пример (мислам за „рекламирање на ОТО, Телема и моите блогови) :)
Сега кој и да прочитал а не знае ништо од ова што наброја - ќе побара на нет и ќе најде :)
Ти велам јас , тука сум за статистика...

П.С. И треба да кажеш што бараш ти тука, не да зборуваш за другите... just saying...



Imam pisano dva pati:rolleyes:
 

Хептаграм XI

Староседелец
26 мај 2013
1,881
944
1,133
World
heptagramxi.wordpress.com
Штом „два пати си пишала“, значи нема потреба од вакви твои коментари недолични коментари во стилот „што ти мислиш за другите зошто се тука“...
Да ти беа ок размислите, без доза на сарказам и малку злоба - ќе поминеа. Вака само злобна намера има во писанието, а тоа не е добро, бидејќи секоја акција, мора да има реакција...
Кое зло сте вие... дури и се заборавате. А потоа, плачете... :x
 

pozdrav eden topol

Истакнат Член
10 ноември 2017
606
347
63
Штом „два пати си пишала“, значи нема потреба од вакви твои коментари недолични коментари во стилот „што ти мислиш за другите зошто се тука“...
Да ти беа ок размислите, без доза на сарказам и малку злоба - ќе поминеа. Вака само злобна намера има во писанието, а тоа не е добро, бидејќи секоја акција, мора да има реакција...
Кое зло сте вие... дури и се заборавате. А потоа, плачете... :x

Ете, одговори во мое име..значи јас сум на форумов за да го истресам злото од мене, да исфрлам негативна енергија, да се разонодам малку, за релакс...
 
  • Haha
Реакции: escape

Хептаграм XI

Староседелец
26 мај 2013
1,881
944
1,133
World
heptagramxi.wordpress.com
Ете, одговори во мое име..значи јас сум на форумов за да го истресам злото од мене, да исфрлам негативна енергија, да се разонодам малку, за релакс...
Ако зборување злобно за другите е за тебе исфрлање на твојата негативна енергија, ти си токму онаков човек за кој што прозборе @violetmoon денес, на темата за Вампири!

Навистина ве имало... штета. Не треба човек да зборува со вас...
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: pozdrav eden topol

pozdrav eden topol

Истакнат Член
10 ноември 2017
606
347
63
Кое зло сте вие... дури и се заборавате. А потоа, плачете... :x


Повторно зимаш за слобода да навредуваш и да не нарекуваш дека сме зло, само незнам на кои други се однесува тоа.

Ти самиот си пиша дека на форумов си поради статистика, дека и јас сум учесник во тие твои некојси податоци...и сега, што се буниш...ти си овде само за Хептаграм и само за плукање по другите вери и верници.

А незнам кој е тој што плаче:^)|-(
 

Хептаграм XI

Староседелец
26 мај 2013
1,881
944
1,133
World
heptagramxi.wordpress.com
Знаев дека погрешно ме разбра...

„Јас сум овде за статистика...“ мислев за статистика на форумот, да ме бројат, колку постови сум напишал, лајкови колку имам итн итн...
Саркастичен пост беше тоа погоре ;)

И доста заморуваш, не си интересна... негативноста најди си некој по дома на него ја истурај, не кај стигнеш...
Осет малку, осет...

П.С. Јас сум против секој вид на робство и угнетување на луѓето каде што се убедуваат истите дека се бедни или пак „огревовени“ - христијанскиот омилен збор. Пу ј'зк!
Ако си рисјанка, sorry - против твоето убедување сум дека жената е најспособна само ако стои во сенката на мажот! А ако не си ништо од она против кое сум јас - мудро е да молчиш и да си гледаш патот ;)
 

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
3,103
7,518
1,183
Big Sur
Значи пред години сум пишала дека сум дошла за секс и сите ергени ги снема. Толку од силата.
После жениве важни и недостижни сме биле, голд дигери сме биле, не знам што...
Океј, сега еве мењам дека се вратив за да се омажам. Само озбилни.
 

ScoobyDoo

Староседелец
17 февруари 2012
416
707
1,103
Значи пред години сум пишала дека сум дошла за секс и сите ергени ги снема. Толку од силата.
После жениве важни и недостижни сме биле, голд дигери сме биле, не знам што...
Океј, сега еве мењам дека се вратив за да се омажам. Само озбилни.
Критериуми, квалификации, нешто поопширно? Или ќе не остајш да нагаѓаме? :rofl
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Electra

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
3,103
7,518
1,183
Big Sur
Критериуми, квалификации, нешто поопширно? Или ќе не остајш да нагаѓаме? :rofl
Епа види, нели викаат после 25 не бираш, него те бираат, така да не смее да имам некои големи критериуми.
Значи единствениот критериум (треба да) ми е да постои.
 

ScoobyDoo

Староседелец
17 февруари 2012
416
707
1,103
Епа види, нели викаат после 25 не бираш, него те бираат, така да не смее да имам некои големи критериуми.
Значи единствениот критериум (треба да) ми е да постои.
Апликации каде? Еве јас да почнам, романтичен дечак. спортски граден, црвена омилена боја, обожавам панделки и сум многу романтичен. Секоја вечер ќе те чекам од работа со букет цвеќе, облечен во најсекси долна облека

Романтична слика.jpg
 
  • Love
  • Haha
Реакции: Electra and MoonFairy