Добредојде на нови членови

WolfGirl

Староседелец
21 јуни 2016
212
134
653
Добредојдовте нови членови . Јас не сум нова , ама од март не сум влегла на форумов од причина што беше малку пуст :( не сум член само на овој форум , па повеќе се вклучувам на другиот форум бидејќи е далеку поактивен пд овој . Се надеван дека во брзо време ќе се активира повеќе и овој форум и ќе има многу дружба и квалитетни дискусии :)
 
  • Like
Реакции: ●Untouchable° and corki

Ladybug

Нов член
19 ноември 2017
23
12
3
Здраво на сите!
Разгледував теми, има доста интересни за дебатирање но истите се запоставени, посебно за жени.
Се надевам ќе живне форумов и за нас жените. :wub
 
  • Like
Реакции: Dorina and incule

pozdrav eden topol

Истакнат Член
10 ноември 2017
606
345
63
Добро вечер добри луѓе :) ве гушкам сите и се надевам дека има и за мене место овде (inlove)
Добра ти вечер бубамаро, се надевам ќе донесеш многу нови гости, оти место има колку сакаш:kafe:kafe
 
  • Like
Реакции: bubamara14