1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Добредојде на нови членови

Дискусија во форумот 'Општи муабети' започната од Abe CreP, 14 февруари 2012.

 1. WolfGirl

  WolfGirl Староседелец

  Најактивен член

  Зачленет на:
  21 јуни 2016
  Мислења:
  201
  Допаѓања:
  120
  Добредојдовте нови членови . Јас не сум нова , ама од март не сум влегла на форумов од причина што беше малку пуст :( не сум член само на овој форум , па повеќе се вклучувам на другиот форум бидејќи е далеку поактивен пд овој . Се надеван дека во брзо време ќе се активира повеќе и овој форум и ќе има многу дружба и квалитетни дискусии :)
   
  На ●Untouchable° и corki им се допаѓа ова.
 2. Ученик_12

  Ученик_12 Нов член

  Зачленет на:
  5 јуни 2017
  Мислења:
  10
  Допаѓања:
  1
  Здравооооо. :)
   
 3. escape

  escape Староседелец

  Зачленет на:
  20 октомври 2012
  Мислења:
  2,183
  Допаѓања:
  2,248
  Здравооо, како си? Има ли 5 ки? :)
   
  На Mnogo Bitno му/ѝ се допаѓа ова.
 4. ile.jovanovski19

  ile.jovanovski19 Истакнат Член

  Зачленет на:
  26 јуни 2017
  Мислења:
  15
  Допаѓања:
  2
  Aj zdr od mene do forumov :D

  Sent from my 5010X using Tapatalk
   
 5. Oscàrce

  Oscàrce Истакнат Член

  Зачленет на:
  17 септември 2016
  Мислења:
  2
  Допаѓања:
  2
  Здраво и од мене на сите членови!
  Се надевам ќе се дружиме! :)
   
  На Kisserboy и Makedonec им се допаѓа ова.
 6. Dorina

  Dorina Активен Член

  Зачленет на:
  20 октомври 2017
  Мислења:
  93
  Допаѓања:
  71
  Crnobelo izleze od sivata zona :kafe aj (handshake)
   
  На Kisserboy и Ѕид на плачот им се допаѓа ова.
 7. BaceE

  BaceE Нов член

  Зачленет на:
  26 октомври 2017
  Мислења:
  17
  Допаѓања:
  8
  Здраво и од мене до сите ;)
   
  На Ѕид на плачот му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Ladybug

  Ladybug Нов член

  Зачленет на:
  19 ноември 2017
  Мислења:
  23
  Допаѓања:
  12
  Здраво на сите!
  Разгледував теми, има доста интересни за дебатирање но истите се запоставени, посебно за жени.
  Се надевам ќе живне форумов и за нас жените. :wub
   
  На Dorina и incule им се допаѓа ова.
 9. bubamara14

  bubamara14 Нов член

  Зачленет на:
  25 ноември 2017
  Мислења:
  3
  Допаѓања:
  3
  Добро вечер добри луѓе :) ве гушкам сите и се надевам дека има и за мене место овде (inlove)
   
  На Dorina, violetmoon и play me им се допаѓа ова.
 10. pozdrav eden topol

  pozdrav eden topol Истакнат Член

  Зачленет на:
  10 ноември 2017
  Мислења:
  606
  Допаѓања:
  345
  Добра ти вечер бубамаро, се надевам ќе донесеш многу нови гости, оти место има колку сакаш:kafe:kafe
   
  На bubamara14 му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: