Добредојде на нови членови | Црнобело Форум

Добредојде на нови членови

Goran58

Истакнат Член
30 март 2019
8
2
113
41
Ајде здраво и од мене .
Некако слабо `добредојдовте ` одзив , ама ваљда има подружељубиви по други теми :)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: JaMi and Pink Panther

happygirl

Нов член
2 октомври 2019
2
9
3
20
Здраво на сите. Јас сум нова овде, само што се зачленив. Странава ми беше позната и од порано, но ете сега ми текна да се вклучам во странава. Да разгледувам што има, а истотака и друштвена сум за комуникација и верувам дека ќе имам доста многу забава со вас овде. :)
 

WolfGirl

Староседелец
21 јуни 2016
215
136
1,053
Здраво на сите. Јас сум нова овде, само што се зачленив. Странава ми беше позната и од порано, но ете сега ми текна да се вклучам во странава. Да разгледувам што има, а истотака и друштвена сум за комуникација и верувам дека ќе имам доста многу забава со вас овде. :)
Добредојде . Се надевам нема да се повлечеш по извесно време како многумина тука . Имај убави денови минати со форумџиите :kafe
 

ipopovski

Админ
Член на администрација
30 септември 2011
1,758
2,403
1,133
www.crnobelo.com

Lucifer

Староседелец
14 февруари 2012
6
6
1,003
27
Се рачуна за нов ако сум напраил акаунт во 2012 па сосем случајно се логирав сега мислејќи дека немам акаунт? Either way, howdy, се надевам ќе е мирно :)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Electra