Добредојде на нови членови

Whisper

Нов член
14 февруари 2012
5
4
3
Здраво дечки!

Јас сум Whisper, како што веќе забележавте. :rolleyes:
Обожавам да пишувам на форуми, па решив да ви се придружам и вам. Се надевам дека добро ќе се согласуваме и ќе поминувам пријатно време со уште попријатни луѓе. ;)
 
  • Like
Реакции: efederer and Abe CreP