Добредојде на нови членови

pozdrav eden topol

Истакнат Член
10 ноември 2017
606
345
63
@pozdrav eden topol ама затоа постојано се клонираш ти по форумов, пола ти го чиниш :)
На здравје кафето патем.:kafe
Благодарам, повели и друг пат:kafe
Што се однесува до клонирањето...интересна забелешка...а другата половина кому му припаѓа;)
 

minion

Истакнат Член
18 мај 2018
12
7
103
Еве јас сама на себе си ќе си посакам добредојде (wasntme):sram
 
  • Like
Реакции: Kisserboy

Ananas

Истакнат Член
14 јануари 2019
74
32
128
27
Добро утро, понеделник е... Се надевам дека има луѓе што не спијат :D прв акаунт на форумов. Засеа ми се допаѓа.
 
  • Like
Реакции: Kirjana