1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Добредојде на нови членови

Дискусија во форумот 'Општи муабети' започната од Abe CreP, 14 февруари 2012.

 1. violetmoon

  violetmoon Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  11 декември 2012
  Мислења:
  2,620
  Допаѓања:
  5,695
  @pozdrav eden topol ама затоа постојано се клонираш ти по форумов, пола ти го чиниш :)
  На здравје кафето патем.:kafe
   
  На pozdrav eden topol и bubamara14 им се допаѓа ова.
 2. pozdrav eden topol

  pozdrav eden topol Истакнат Член

  Зачленет на:
  10 ноември 2017
  Мислења:
  606
  Допаѓања:
  345
  Благодарам, повели и друг пат:kafe
  Што се однесува до клонирањето...интересна забелешка...а другата половина кому му припаѓа;)
   
 3. minion

  minion Истакнат Член

  Зачленет на:
  18 мај 2018
  Мислења:
  12
  Допаѓања:
  7
  Еве јас сама на себе си ќе си посакам добредојде (wasntme):sram
   
  На Kisserboy му/ѝ се допаѓа ова.
 4. pozdrav eden topol

  pozdrav eden topol Истакнат Член

  Зачленет на:
  10 ноември 2017
  Мислења:
  606
  Допаѓања:
  345
  Ооо..оо..добредојде, ете со мене ќе се дружиш...Јас сум како Каспер духот:kafe;)
   
  На minion му/ѝ се допаѓа ова.
 5. minion

  minion Истакнат Член

  Зачленет на:
  18 мај 2018
  Мислења:
  12
  Допаѓања:
  7
  Еи супер, си најдов другарче па дури и кафе ќе се напиеме :sreken
   
 6. pozdrav eden topol

  pozdrav eden topol Истакнат Член

  Зачленет на:
  10 ноември 2017
  Мислења:
  606
  Допаѓања:
  345
  Можеме и да оговараме додека пиеме кафе на форумов:);)
   
  На Kirjana и minion им се допаѓа ова.
 7. moonlight022

  moonlight022 Нов член

  Зачленет на:
  4 јануари 2019
  Мислења:
  11
  Допаѓања:
  8
  Здраво дечкии! Нова сум во форумов
   
  На Kirjana, Ananas и The_Mayor им се допаѓа ова.
 8. Ananas

  Ananas Полноправен Член

  Зачленет на:
  14 јануари 2019
  Мислења:
  70
  Допаѓања:
  27
  Добро утро, понеделник е... Се надевам дека има луѓе што не спијат :D прв акаунт на форумов. Засеа ми се допаѓа.
   
  На Kirjana му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Kirjana

  Kirjana Нов член

  Зачленет на:
  17 јануари 2019
  Мислења:
  2
  Допаѓања:
  6
  Здраво. И јас сум нова :sram
   
  На antonio, Ballet is my life и Ananas им се допаѓа ова.
 10. AwasM

  AwasM Нов член

  Зачленет на:
  27 јануари 2019
  Мислења:
  2
  Допаѓања:
  3
  Здраво на сите форумџии!
  Да се пријавам овде за почеток и планирам да разгледувам по темите. :cool:
   
  На Ananas, Danzl и Ballet is my life им се допаѓа ова.

Сподели: