Добредојде на нови членови

ВинаНевина

Полноправен Член
26 мај 2017
78
68
18
На форумов изгледа одамна не дошол никој нов... или јас ја згрешив темата. Како и да е, старо-нова сум на овие простори. Одамна не сум била член на некој форум и првенствено сум тука да се присетам на некои добри времиња. Поминувам низ болен период во животот, не можејќи да се опоравам од загубата која ја доживеав. А баш некогаш форумот беше местото што ми ги лечеше раните. Можеби тука нема да ги излечам, но се надевам барем дека ќе болат помалце. Здраво на сите!!!
 

●Untouchable°

Староседелец
24 август 2015
1,186
1,132
1,133
На форумов изгледа одамна не дошол никој нов... или јас ја згрешив темата. Како и да е, старо-нова сум на овие простори. Одамна не сум била член на некој форум и првенствено сум тука да се присетам на некои добри времиња. Поминувам низ болен период во животот, не можејќи да се опоравам од загубата која ја доживеав. А баш некогаш форумот беше местото што ми ги лечеше раните. Можеби тука нема да ги излечам, но се надевам барем дека ќе болат помалце. Здраво на сите!!!
Welcome to the club! :)
И јас од истата причина влагов.. Тука сме за све и свашта :*
 

МиГ 21

Староседелец
12 ноември 2012
1,252
2,458
1,133
Прилеп
На форумов изгледа одамна не дошол никој нов... или јас ја згрешив темата. Како и да е, старо-нова сум на овие простори. Одамна не сум била член на некој форум и првенствено сум тука да се присетам на некои добри времиња. Поминувам низ болен период во животот, не можејќи да се опоравам од загубата која ја доживеав. А баш некогаш форумот беше местото што ми ги лечеше раните. Можеби тука нема да ги излечам, но се надевам барем дека ќе болат помалце. Здраво на сите!!!
Здраво ВН! :)
 
  • Like
Реакции: ВинаНевина

BadBoy007

Активен Член
26 септември 2016
209
166
43
На форумов изгледа одамна не дошол никој нов... или јас ја згрешив темата. Како и да е, старо-нова сум на овие простори. Одамна не сум била член на некој форум и првенствено сум тука да се присетам на некои добри времиња. Поминувам низ болен период во животот, не можејќи да се опоравам од загубата која ја доживеав. А баш некогаш форумот беше местото што ми ги лечеше раните. Можеби тука нема да ги излечам, но се надевам барем дека ќе болат помалце. Здраво на сите!!!
Добредојде и од мене која и да си. Добро е да се плива по виртуелни води и скита низ виртуелни простори. Форум е одлична терапија. ЦрноБело форумот ако не те оправи верувај ми ништо друго нема да те оправи.

Твори си и пушти ја душата да тече. :)
 
  • Like
Реакции: ВинаНевина

Traviesa

Истакнат Член
8 јуни 2016
25
15
113
Ми велат дека се појавувам во вистински момент. Ете во право биле - се раздвижил форумов. :sreken @ВинаНевина поздрав нова! (wave)
Профилов ми е од лани, направен во момент на досада и заборавен. Не карајте ме веднаш, ви должам некој ред и вам, а и себе оти со маки ја погодив лозинката! :D
 

ВинаНевина

Полноправен Член
26 мај 2017
78
68
18
Ми велат дека се појавувам во вистински момент. Ете во право биле - се раздвижил форумов. :sreken @ВинаНевина поздрав нова! (wave)
Профилов ми е од лани, направен во момент на досада и заборавен. Не карајте ме веднаш, ви должам некој ред и вам, а и себе оти со маки ја погодив лозинката! :D
Па добро, ќе си дебатираме јас и ти сега. :igra
 
  • Like
Реакции: Traviesa