Денес ме насмеа...

parvati

Сангвиник
14 февруари 2012
6,697
13,878
973
Ичера гу глеа целу епизоду куде другара, цц не су тачни бе сс афта играсфа рагби : )
Имаф судиум, летиф жути картони, искршисфа ги афта сфе, имасфа и полувреме и тактику праесфа у соблекувалну : )
 
  • Like
Реакции: kizzo

Angiie

Истакнат Член
16 февруари 2012
506
641
93
Мајка ми...
Ја гледа репризата на Златна Бубамара. За време на рекламите ја велам Ееее аман ако не беа сега рекламиве шо ќе беше? И таа така сериозна ми вели Па чекај сега дур се наместат тие шо ќе пеат :giggle