Деловна облека М/Ж

Y1K991

Parleur
1 март 2012
6,263
9,106
1,683
Не сме сите во администрација, има и обична работничка класа :)


 

Змејче

Незапирлива
14 јули 2013
1,193
2,423
1,123
Од секогаш сум го сакала овој стил...палтенце, кошулка, панталона или сукња до колена, со високи потпетици...of course :zelen 
  • Like
Реакции: Lena and BlackTulip