1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Да постоеше временска машина, кој историски период би го посетиле?

Дискусија во форумот 'Историја' започната од Hip.Hop_MKD, 22 февруари 2012.

 1. Tantara

  Tantara Староседелец

  Зачленет на:
  31 октомври 2013
  Мислења:
  456
  Допаѓања:
  691
 2. Брида

  Брида Полноправен Член

  Зачленет на:
  9 февруари 2016
  Мислења:
  40
  Допаѓања:
  31
 3. Дејви

  Дејви Член со 30 казнени поени

  Зачленет на:
  10 март 2016
  Мислења:
  308
  Допаѓања:
  187
  Некаде на крајот на 50-тите кон 60-тите до 70-тите, кога автомобилите личеле на автомобили (пред се поради својот конфор и едноставност), телата на гитарите се правеле од едно парче егзотично дрво и да, кога не била измислена сидата сеуште.
   

Сподели: