Статус
Затворена за нови мислења.

İncognito

Староседелец
31 август 2013
2,498
3,774
1,153
Фотографираме на тема: Немир
Што да ви кажам, фотографирајте го вашиот немир, јас денес случајно налетав на него.
20170427_132638.jpg

Пријавување до 06.05.2017
 
Последна промена од модератор:
  • Like
Реакции: Iris* and escape

misti.diva orhideja

Член со 30 казнени поени
10 јануари 2017
262
195
43

Makedonec

Модератор
Член на администрација
15 јуни 2014
1,466
1,185
1,133
Можете и да ги искоментирате фотографиите ако имате желба за пишување:DD

@incognito

@Iris*

@Saladin
 
  • Like
Реакции: Saladin

Makedonec

Модератор
Член на администрација
15 јуни 2014
1,466
1,185
1,133
@Saladin победник си ко секогаш, сега нова тема ставај:DD
 

Makedonec

Модератор
Член на администрација
15 јуни 2014
1,466
1,185
1,133
Ајде да видиме кој најдобро го искажал летото преку фотографија:D

@Ita
upload_2017-7-20_15-27-21.jpeg

@Makedonec
upload_2017-7-20_15-27-48.png

@Iris*
upload_2017-7-20_15-28-47.jpeg

@corki
upload_2017-7-20_15-29-8.jpeg

@Photographer
upload_2017-7-20_15-29-50.jpeg
 
Статус
Затворена за нови мислења.