1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Врзани за време на секс

Дискусија во форумот 'Љубов и секс' започната од Scars, 29 јуни 2012.

 1. Taa Sum..

  Taa Sum.. Староседелец

  Зачленет на:
  17 април 2012
  Мислења:
  233
  Допаѓања:
  444
  Вака сеа кој сака нека се врзува,кој не немора,и немора одма да се коментира вака онака..
  Јас би пробала,зошто да не,нели важи она: Во сексот треба се да се испроба :sreken
  Ајде фаќајте се за работа :D
   
  На 4FUN му/ѝ се допаѓа ова.
 2. JaMi

  JaMi Староседелец

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  6,458
  Допаѓања:
  14,374
  јас не би можела да издржам врзана си признавам,сакам за време на предиграта и за време на чинот да ми се слободни рацете ... партнерот би го врзала доколку он се сложи на тоа и не е со јажиња и кабли и бодликави жици туку -врзување-колку да се рече дека е врзан... некои како издраматизираа ко да е врзување на Голи оток (facepalm)
  Секој си ужива во она што го задоволува и го исполнува :igra
   
  На Scars и Taa Sum.. им се допаѓа ова.
 3. True_Blood

  True_Blood Upright

  Зачленет на:
  18 февруари 2012
  Мислења:
  1,132
  Допаѓања:
  2,396
  Легионер е човекот за незаборавни моменти(muscle)
  Замисли убавина...качен на нејзе, грофта 3-4 минути под некоја јамболија чувана за чеиз и после таков феноменален секс, цигара иде разбира се :D

  А сега да преминеме на главното..
  Сме се врзувале, сме се плескале ко луди, сме правеле и многу попалави ствари...за секој случај си чуваме крстена вода во кујна, поради неморалот кој контантно го шириме.(smoke)

  Не сакам да бидам врзана предолго од причина што тешко поднесувам авторитети во секој сегмент од животот.
  Убаво ми е кога јас ја водам играта, кога сум доминантна.
  Ама дури и таквиот начин не е предуслов за квалитетен секс секогаш од причина што се што се повторува станува монотоно, затоа му дозволувам чат пат да биде растурачот у куќата, а јас покорна (wasntme)

  Ете така.
  Грешна и захтевна жена шта чеш (smoke)
   
  На poslusen, Y1K991, parvati и уште 4 други им се допаѓа ова.
 4. The_countess

  The_countess Истакнат Член

  Зачленет на:
  10 јуни 2012
  Мислења:
  441
  Допаѓања:
  547
  BDSM style.
  Да, доколку јас би доминирала :mstickle
   
  На poslusen и 4FUN им се допаѓа ова.
 5. m.o.p.

  m.o.p. Активен Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  348
  Допаѓања:
  221
  Да бидамв рзан јас никако зашто сакам да доминирам во сексот а да ја врзам само ако сака она ,ако се сложи и со ланци би ја врзал да немрда
   
 6. Kisserboy

  Kisserboy Староседелец

  Зачленет на:
  6 март 2012
  Мислења:
  2,446
  Допаѓања:
  3,794
  Едноставно НЕ !!! :)
   
 7. Y1K991

  Y1K991 Parleur

  Зачленет на:
  1 март 2012
  Мислења:
  6,262
  Допаѓања:
  9,105
  офтопик:
  Scars срам те било :) ги распалуваш луѓево на вакво време со овие теми :)
  онтопик:
  немам пробано, човек учи додека е жив :)
   
  На emzzy и Scars им се допаѓа ова.
 8. The_Mayor

  The_Mayor Фраер од пелени

  Зачленет на:
  18 март 2012
  Мислења:
  2,837
  Допаѓања:
  6,520
  Неам време за врзвење, рано ми е да се врзам.
   
 9. Mila Kunis

  Mila Kunis Истакнат Член

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  2,279
  Допаѓања:
  3,527
  Немам пробано,ама би пробала,зашто да не:rolleyes:
  Возбудливо ми делува, да го врзам партнерот со лисици или евентуално марама :)
  [​IMG][​IMG]
   
  На poslusen му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Hkakashi

  Hkakashi Староседелец

  Зачленет на:
  13 јуни 2012
  Мислења:
  1,543
  Допаѓања:
  1,697
  JaMi и True_Blood секоја чест за последните коментари се скинав од смеење.
  Луѓе од овие коментари ќе ме натерате да работам некоја уште од 15.
   

Сподели: