Врзани за време на секс

Taa Sum..

Староседелец
17 април 2012
233
444
1,063
Скопје
Вака сеа кој сака нека се врзува,кој не немора,и немора одма да се коментира вака онака..
Јас би пробала,зошто да не,нели важи она: Во сексот треба се да се испроба :sreken
Ајде фаќајте се за работа :D
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: 4FUN

JaMi

Староседелец
22 февруари 2012
6,517
14,427
1,683
Таму каде што треба
јас не би можела да издржам врзана си признавам,сакам за време на предиграта и за време на чинот да ми се слободни рацете ... партнерот би го врзала доколку он се сложи на тоа и не е со јажиња и кабли и бодликави жици туку -врзување-колку да се рече дека е врзан... некои како издраматизираа ко да е врзување на Голи оток (facepalm)
Секој си ужива во она што го задоволува и го исполнува :igra
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Scars and Taa Sum..

True_Blood

Upright
18 февруари 2012
1,133
2,388
1,133
Yellow submarine
Легионер е човекот за незаборавни моменти(muscle)
Замисли убавина...качен на нејзе, грофта 3-4 минути под некоја јамболија чувана за чеиз и после таков феноменален секс, цигара иде разбира се :D

А сега да преминеме на главното..
Сме се врзувале, сме се плескале ко луди, сме правеле и многу попалави ствари...за секој случај си чуваме крстена вода во кујна, поради неморалот кој контантно го шириме.(smoke)

Не сакам да бидам врзана предолго од причина што тешко поднесувам авторитети во секој сегмент од животот.
Убаво ми е кога јас ја водам играта, кога сум доминантна.
Ама дури и таквиот начин не е предуслов за квалитетен секс секогаш од причина што се што се повторува станува монотоно, затоа му дозволувам чат пат да биде растурачот у куќата, а јас покорна (wasntme)

Ете така.
Грешна и захтевна жена шта чеш (smoke)
 

m.o.p.

Активен Член
14 февруари 2012
348
220
43
31
Чајџилница
Да бидамв рзан јас никако зашто сакам да доминирам во сексот а да ја врзам само ако сака она ,ако се сложи и со ланци би ја врзал да немрда
 

Y1K991

Parleur
1 март 2012
6,269
9,111
1,683
офтопик:
Scars срам те било :) ги распалуваш луѓево на вакво време со овие теми :)
онтопик:
немам пробано, човек учи додека е жив :)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: emzzy and Scars

Mila Kunis

Истакнат Член
15 февруари 2012
2,290
3,528
443
Скопје
Немам пробано,ама би пробала,зашто да не:rolleyes:
Возбудливо ми делува, да го врзам партнерот со лисици или евентуално марама :)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: poslusen

Hkakashi

Староседелец
13 јуни 2012
1,543
1,697
1,133
23
Куманово
JaMi и True_Blood секоја чест за последните коментари се скинав од смеење.
Луѓе од овие коментари ќе ме натерате да работам некоја уште од 15.