Врзани за време на секс

Metalec

Полноправен Член
1 јуни 2014
36
33
18
30
Па може тоа е добра идеја јас би и се прпуштил на партнерката.
 

Loner

Активен Член
13 март 2016
340
86
28
Skopje
Јаа неможам покус да останам ако не вратам не и давам да ме врзува :rofl
 

Pink Panther

Староседелец
9 февруари 2015
1,783
799
1,133
Skopje
Да , самиот чин врзани (обострано) , е еден вид симулација на владеење во моментот на возбуда ,прекрасно чувство кое треба да се практикува ако ништо друго барем 2 пати неделно !! :D :*;)
 

●Untouchable°

Староседелец
24 август 2015
1,183
1,132
1,133
Лисици, ланци катанци не сум користела, а нема ни да користам.
Аа со марама да.. Некогаш намерно влечкамвтакви ствари на мене..
И .. Врзан што се вели да не можеш да мрдне, во тие моменти се губиш тотално, а не можеш ништо.. Тоа е јако.
Сум била врзана и јас он не останува покусо али ја не останувам така за долго. Не можам да сум врзана. Изгледа во нас жените врие нешто различито :D
Како што читам и погоре доминацијава женска...
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: poslusen and Falanga

Falanga

Истакнат Член
10 април 2016
350
293
173
39
Женската доминација само во викање и во време на спремање за на гости...

Никогаш не сум практикувал врзување ниту некоја ме врзувала. Па у остало, шо фајде од врзување пошо ко ќе ја грабнам кај ќе бега?
Башка, ќе си ја изморам до даска, ќе и го напраам ќефот како сака, па кога ќе клапне моја е и и праам шо сакам. Џабе работа тоа врзувањето, има поелегантни решенија :)
 

Situiran

Нов член
31 јануари 2017
8
1
3
33
Сум пробал, баш е интересно и мене ме возбудува. Врзувањето на очи ги засилува останатите сетила и моментот го прави многу по возбудлив
 

Weed_lover

Истакнат Член
24 декември 2018
6
3
103
Многу возбудуваа само во мојо случај јас сум таа што стално е врзувана по моја желба се разбира